1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Truckersmp Ban Hataları

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Doctor Pikachu tarafından 15 Mart 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Korhan

Korhan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    334
    508
    220
    TruckersMP Profili
    Ban yiyen adminin yıllar sonra banını açan TMP sana bana ne yapmaz boşverin yeni gelecek olan multiplayerı bekleyin.

38 KAYSERİLİ 38 ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  2. BurakAKSAKAL

BurakAKSAKAL
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

388
    1.910
    300
    TruckersMP Profili
    Valla kimse kusuruma bakmasın ama iyi yapıolar. Kaybetsinler kullanıcıları böyle böyle. Benim bir yıllık emeğimi saçma bir sebeple çöpe atan insanlar bunlar. Takımdan atıldıktan sonra Bir çok staff manager ve guild manager insanlarla görüşmeye devam ediyorum. Onlarda hemfikir. Onlerında takımdan ayrılmasının ortak nedenlerinden biriside yol geçen hanı olarak upper staff eleman almaları. İlk insan kaynakları ortaya çıkınca bu kıvılcım ateşlendi zaten. İlk insan kaynaklarından iki kişi zaten yaşça olgun olmayan kişilerdi. Takım güncellemesindede fikir ayrılıklarından takımdan atıldığı oldu. Kendince görevini bırakan oldu.. neyse Artık TMP sadece adı ile akıllarımız da kalacak bir şey olacak.

Korhanında dediği gibi ciddi sponsorları bulunan ve altyapıları sağlam olan yeni multiplayer platformlarını bekleyin.

3. DaNgEr900

DaNgEr900

809
    2.261
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ne bu? Kamera şakası falan mı? Bilgisayarı kötü ne demek? O zaman kimse ban yemez ki. Hepimiz banlanınca bilgisayarım kötüydü diyelim. O kadar gereksiz ban ata ata gerçek ban nasıl atılır unutmuşlar. Ah be SCS çıkart şu mod destekleyen multiyi, görsün TMP oyuncu kaybı nasıl olur.

Son düzenleme: 17 Mart 2021
  4. Razor3214

Razor3214

34
    2.458
    3.067
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Gidin SP oynayıp başarım tamamlayın, sonra kaldırın oyunu gitsin. Beni artık pek sarmıyor MP.
    • Kalabalık yere gitsem, fps sürünüyor.
    • Ping anlık fırlıyor, anında oyundan atılıyorum (işin yoksa kalk baştan gir oyuna).
    • Kalabalık yere girsem, millet delirtiyor. Girmesem, zaten SP girerim ping ve kayıtla uğraşmam.
    • Kayıt almasan olaysız gün yok, kayıt alsan kesmeyle uğraş.
    Kısaca, her oyunda olan şeyler bunlar. Ancak, bu oyun trafik oyunu. Kurallara uyulmalı, yöneticisi aktif başında olmalı. Veya AI sistemi geliştirip cezaları kodlarla yazmalı falan filan. Öyle bir şey yapmayacaklarına göre, bu ülkede ping ve fps sorunu yaşayacaklar da olacağından, oyunu bırakın. :D :niekhd1:

38 KAYSERİLİ 38 ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  5. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aynen öyle. Yer yer ping olmasa bile hatta dün akşam 820 ms dedi ve oyundan attı. Daha önceden hep wot yükü atıyordum, son 1 aydır atmıyorum. Yeni oyunlara yelken açmaya başlıyorum . Yakın zamanda single için güzel modlar bulup f-max gibi oradan yükleri atmaya devam ederim. Ya da kaza yaptırsalar da hiç umursamadan geçmem lazım. Durum böyle olunca... Scs'yi bekliyorum. İnşallah yakın zamanda çıkartırlar.

38 KAYSERİLİ 38 ve DaNgEr900 bunu beğendi.
  6. YasarUgur584

YasarUgur584
    Plaka

20
    16
    47
    95
    Scania
    TruckersMP Profili
    evet. benimde ncz yüzünden şikayetçi olduğum oyuncu raporlanmamış. sebebi ise resync hatası olarak gösteriliyor. eğer resync hatası olsaydı sadece diğer oyuncuların içinden geçerdi. onları havaya uçurmazdı. kısacası promodsta ncz açıp gezebilirsiniz diyorlar...

https://youtu.be/mAf2PNaPT7Y?t=36

7. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Böylelikle şunu anlamış olduk. Truckersmp'de artık ncz'ye izin veriyorlar. Öyle ya. Hem benim raporumdaki reddedildi hem seninki reddedildi. Bu nasıl bir şey olabilir. Neyse anlamış olduk ncz'nin yasak olmadığını...

38 KAYSERİLİ 38, Ghost ve DaNgEr900 bunu beğendi.
  8. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ncz midir nedir sizlere yasak, başkasına değil. Çoluk çocuk yönetime giriyor, admin oluyor. Sorsan oyundan, oyunun içeriğinden bir haberdir. Öyle olunca bazı olayları idrak etmeleri zor oluyor, kendi bildiklerini savunuyorlar, işin aslı nedir bakmazlar konuyu uzatıp.

9. BurakAKSAKAL

BurakAKSAKAL

388
    1.910
    300
    TruckersMP Profili
    yukardan bal damlıyor :D önceden heveslenerek girdiğim oyuna artık girmiyorum. Sizde anlayacaksınız zaten bir gün.

CumaliBzdmR ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  10. albaywolf

albaywolf
    Plaka

37
    126
    80
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Seninki yine iyi. Benim reddedilen küfür raporuma bakın. Şaka değil, gerçekten reddedildi.

https://prnt.sc/118d0ml

Doctor Pikachu bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.