1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber TruckersMP 750.000 Kayıtlı Kullanıcıya Ulaştı!

Konusu 'Duyurular / Haberler' forumundadır ve Kaanthos tarafından 2 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Adem Atakan

Adem Atakan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    44
    15
    80
    DAF
    TruckersMP Profili
    Her geçen dakika ortama 10.000-15.000 kişi MP oynuyor o zaman. Geri kalanlar SP takılıyor. Düşük bir rakam değil mi?

2. Berkay Ç

Berkay Ç
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

44
    35
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    556980. Benim :)

3. cRPSy

cRPSy

74
    28
    50
    DAF
    Her gün girip arada bir takılıyorum, gerçekten aşırı derecede zevkli bir yapım olmuş. Multiplayer moduda bu zevki ikiye katlamış 7,80 tl'e almayanı döverler vallaha bu arada buradan da hazır bildireyim yarın son gün düşünenlere tavsiye ederim :)

KuraPie bunu beğendi.
  4. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Boş'mu? :saskin: Senin geçtiğin senin tırı sürdüğün bölgelerde az oyuncu vardır, ve bu yönden sana oyuncu sayısı az geliyordur. Map'dan oyuncu yoğunluğunu kontrol etmek için buraya veya buraya, Oyun içerisinde ne kadar oyuncu var kontrol etmek için buraya. Sunucular Örnek vererek söylemek gerekirse eğer, Gündüz saatlerinde fazla oyuncu kitlesi olmuyor, genellikle oyuncular Akşam 9-10-11-12-1 Saatleri arasında suncular arasında yoğunluk başlıyor, Dün saat 10'da Elektirikler gelmişti 5 gün yoktu elektirik :D 1 Saat geliyor gidiyor, Dün gelmişken oynayayım dedim, Europe1'e bağlanamadım Sunucu yoğunluğundan.

Sorununuzun Çözülmesi Dileğiylen!
    İyi Sürüşler.

5. cRPSy

cRPSy

74
    28
    50
    DAF
    Ben oynadığım süre boyunca geçecek yer bulamıyordum, oynanılan sunucu sanıyorum dolu değil Europe 1 de bulunuyorum fazla olmasa da yok denilecek kadar az değil.

6. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Evet Sunucuda birçok çılgın oyuncular mevcut bulunmakta ( Çoğunluğu Türk Oyuncular :D )

XD

cRPSy bunu beğendi.
  7. Scarface34

Scarface34
    Plaka

26
    154
    95
    155
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Yani 750 bin insan hissedilmiyor demek istedim. Sunucuların kapasitesine göre yorum yaptım ben. Çevremdeki insanların sayısına göre değil =) Yani ben en çok Europe 2'de oynuyordum. Benim için ha SA#1 ha Europe#2 yani pek bir şey değişmiyordu. Oyuncuların yoğun olduğu yere gidip durmakta bir şey ifade etmiyor açıkcası. Ben yollardaki emekçilere hastayım. :) Onlarıda çok az görüyorum sabah olsun akşam olsun... :longhaul::steerme:

KuraPie bunu beğendi.
  8. Ozmoz

Ozmoz

187
    43
    85
    Scania
    Bence 750 Bin kullaniciya gore cidden boş.

9. cRPSy

cRPSy

74
    28
    50
    DAF
    Ters yönden gelenler ile 119.000 Euroluk bir zarara girdim özürlerini dilediler bir çaylarını içtim malikanelerinde hallettik meselemizi :) , bunun dışında ping problemleri olan Rusların yanından ilerlerken 32km/h ile gidiyorum ne olur ne olmaz dorseye zarar vermesin diye 19 saatlik yollarda motor aniden kapanı veriyor :D

10. KuraPie

KuraPie
    Plaka

27
    7
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    bi türlü alışamadım şu şeritlere :D almanyada sağdan parisde soldan :P

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.