1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Güncelleme TruckersMP 0.2.1.0.2 Alpha

Konusu 'Güncellemeler / Updates' forumundadır ve Greybeard tarafından 15 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. MUR4Ty

MUR4Ty
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.070
    1.779
    220
    Optimizasyon güncellmeleri oyunu iyi yönde etkiliyor. herkesin iyibir PC sitemi yok o yüzden takılmalar ve düşük FPS'ler olabiliyor. Bu güncellemeler sayesinde birazda olsa oyun optimize çalışıyor...

2. Seddoo

Seddoo
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

36
    652
    567
    175
    Volvo
    Oyundan az önce çıktım Eu2 full şuan...

Dün gece Eu2'de 1200 kişi falan varken herşey harika demiştim ama bugün resmen felaketti etsmp.. Pingler uçmuş durumda, Dün nasıl en iyi pingleri gördüysem bugün en kötülerini gördüm diyebilirim acayip yüksekti, Laglar vardı sürekli, Ama EN En En Kötüsü oyuncular hayalet oluyor arkadaşlar Tab'da veya Yolda hiç kimse yokken bir anda karşınıza ve Tab'a çıkıyorlar, Sirf bu yüzden hepi topu 900 km boyunca 3-4 kere kaza yaptım, çünkü adam sizi, sizde adamı görmüyosunuz ya siz ona vurup gidiyosunuz yada o size... Acayip bi durum var Şuan ortada..

Son düzenleme: 15 Ağustos 2016
  3. EmreBey000

EmreBey000

45
    8
    65
    Mercedes
    müdür yeni renault tırları gelirmi acaba

4. Merhaba alpckr3344
    Yeni renault tırları multiplayer güncellemesi ile gelmez bahsettiğiniz renault range t ise yeni çıkacak fransa dlcsi ile birlikte gelecektir

5. bycn

bycn
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

28
    275
    257
    240
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    EU2 kişi sayısı 2300'e düşmeli

6. Kaptani Derya

Kaptani Derya

712
    546
    210
    EU#2 sunucusunun kapasitesi 2400' e düşürüldü.

Extreme ve bycn bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.