1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Güncelleme TruckersMP 0.2.0.9.3 Alpha

Konusu 'Güncellemeler / Updates' forumundadır ve Kaanthos tarafından 13 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ergenekoncemil

ergenekoncemil
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Merhaba. Yeni üye olduğum için umarım doğru yere yazıyorumdur :) bu verdiğiniz güncel sürümü indirip kurdum fakat oyuna girmeye çalıştığım zaman unsupported version uyarısı alıyorum. oyunun benden istediği 1.24.2.2s fakat bendeki sürüm 1.24.2.3s . steam kütüphane kısmından hiçbir betaya katılma seçeneğini denedim olmadı. temporary 1.24.x incompatible seçeneğini seçtim yine olmadı. yardım edebilirseniz çok mutlu olurum. teşekkürler..

2. "HİÇBİRİ - Beta programlarına katılma" seçeneğini seçtiğinizde hata vermemesi gerekiyor: http://forum.wotmp.com/konu/ets2mp-oyunu-desteklenen-surume-nasil-getirebilirim.4811/

3. ergenekoncemil

ergenekoncemil

32
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Maalesef olan bu. Ayrıca pek çok yerli yabancı çözüm videosunda benim karşıma çıkan hatalar yok. Onlarda sadece unsupported version diyor ama bende arkasında could not inject dll vb. birçok hata veriyor.

4. Destek talebi oluşturun. Türkçe yazabilirsiniz: http://forum.wotmp.com/konu/truckersmp-destek-talebi-olusturma.1206/

5. ergenekoncemil

ergenekoncemil

32
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
  6. Greybeard

Greybeard
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    Bende işe yaramıştı, size de önereyim, hiçbir betaya katılma seçeneğini işaretledikten sonra indirme yapmıyorsa oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrulamayı deneyin.

7. ergenekoncemil

ergenekoncemil

32
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Denedim fakat olmadı :( teşekkürler :))

8. baypuskevit9

baypuskevit9