1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Güncelleme TruckersMP 0.2.0.7.2 Alpha

Konusu 'Güncellemeler / Updates' forumundadır ve Bomlife tarafından 16 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
  2. tah123

tah123
    Kayıtlı Kullanıcı

118
    4
    0
    15
    abi bende olmuyor böyle diyor bir türlü indiremiyorum
    • Hesabınızda Euro Truck Simulator 2 veya American Truck Simulator bulamadık, lütfen hesabınızın genel olarak ayarlandığından ve en az 2 saat oynadığınızdan emin olun bunun yüzünden indiremiyorum multiplayeri

3. Multiplayer moduna giriş veya üye olmak için singleplayer'da minimum 2 Saat oynamanız ve steam profilinizin herkese açık olması gerekmektedir.

4. tah123

tah123
    Kayıtlı Kullanıcı

118
    4
    0
    15
    nasıl profili açık bırakacam

5. "Steam > Profil > Profili Düzenle > Gizlilik Ayarlarım > Profil Durumu > Herkese Açık".

6. tah123

tah123
    Kayıtlı Kullanıcı

118
    4
    0
    15
    • Hesabınızda Euro Truck Simulator 2 veya American Truck Simulator bulamadık, lütfen hesabınızın genel olarak ayarlandığından ve en az 2 saat oynadığınızdan emin olun gene aynı gene şunu düzeltibilecek olan varmı şu sorunumu

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Şubat 2016
  7. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Steam hesabınızı kontrol ettim, herhangi bir sorun olmaması lazım. Eğer bu hatayı alıyorsanız Destek Talebi oluşturun, Türkçe yazabilirsiniz.

8. tah123

tah123
    Kayıtlı Kullanıcı

118
    4
    0
    15
    neffret ediyorum ben robot değilimi kaldırın içim çıktı

hesap nasıl oluşturacaz

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Şubat 2016
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.