1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Truckers MP adminleri

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Mustafa Ç. tarafından 24 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Adminlerden memnun musunuz? ve Görevlerini iyi yapıyorlar mı?

1. Memnunum Ve görevlerini doğru yapıyorlar

11 oy
    28,9%
  2. Memnunum ve görevlerini doğru yapmıyorlar

1 oy
    2,6%
  3. Memnun Değilim görevlerini doğru yapıyorlar

5 oy
    13,2%
  4. Memnum Değilim Görevlerini doğru yapmıyorlar

21 oy
    55,3%
  1. Mustafa Ç.

Mustafa Ç.
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

23
    109
    37
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bilindiği üzere bu aralar banlar ile ilgili birçok konu açılıyor kimisi cidden gerekli ban kimiside düşmanına davranır gibi olmayan bir sebebten banlar adminler sizde görevini yerine getiriyor mu? ve adminlerden memnunmusunuz?

2. OmerF

OmerF
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

174
    488
    220
    Volvo
    Atraksiyonları doğru yerde ve doğru zamanda yaparsanız adminlere işiniz düşmez. Adminlerle işim olmadığı için: "Memnunum ve görevlerini doğru yapıyorlar."

ihtiyar, Mustafa Ç. ve BMW ci bunu beğendi.
  3. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    Bence yapılması gerektiği kadar görevlerini yapıyorlar sonuç itibariyle bu kişiler paralı personeller değiller onlarda eğlence adına adminlik yapıyorlar ve admınlık oldukca zor oyundan banlamakla bitmiyor video kırpma kanıt yükleme derken bir sürü iş çıkıyor admınler şımaran kişilere gayet yerli bir ban atıyorlar bizim türk arkadaşlar genelde şımarık oyunculardır buna bende dahilim biz türkler kanı çok akan bir millet olduğumuz için yerimizde duramıyoruz makas troll küfür hepsi bizde var admınler bu sebepten dolayı türklere karşı haklı olarak ön yargılı davranıyorlar TR yazısını gördükleri kişileri küçük bir hata kusur vs olsada onu hemen banlıyorlar çünkü şımarık oyuncularız ben şahsen memnunum beni perma banlıyolar hesap açtığım anda çat permayı yiyorum :) 16 hesap boyunca sabır ettiler bana daha adamlar ne yapsın? çok sabırlı bir ekip tabi sabır etmelerinin sebepleride var :D orası ayrı ama gayet iyiler. Edit @HellorD TV kardeşimin konusunu gördüm ondan etkilenerek açtığınızı anladım evet bu tip adminlerde mevcut sırf admınlere gıcığıma dokunduğu için troll'e başlamıştım tmp'nin o tip kişileri temizlemesi gerekli o tip gıcık edici görevini düzgün yapmayan admınlerde var ama düzgün yapanlarıda var kurunun yanında yaşıda yakmayalım.

Son düzenleme: 24 Nisan 2019
    Mustafa Ç. bunu beğendi.
  4. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben eleştirmen değilim, o yüzden doğru yapıp yapmadıklarını söyleyemem. Ancak memnunum, çünkü ben kurallara uyuyorum mümkün oldukça. Çok canımı sıkmadıysa (saçma sapan sürme sonucu ağır hasar, troll vs.) rapor atmıyorum, attığım raporlarında tamamına yakını olumlu. Olumsuz olanları da bakış açılarını anladığımdan itiraz falan etmedim.

Tek olumsuz düşüncem, bugüne kadar oyun içinden ne kadar rapor attıysam (site üzerinden değil), hep cevapsız geri döndü. Site üzerinden gerekirse diye video çekiyorum, şu 10 günde 84 GB video olmuş :D

Mustafa Ç. bunu beğendi.
  5. HandCuff

HandCuff
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Yaşadığım kazaların en az %90'ı Türk kardeşlerim yüzünden gerçekleşiyor yetmiyor zeytinyağı gibi üste çıkıyorlar o da yetmiyor küfür de ediyorlar ama oyun içi raporlarına hiç bakılmıyor. siteden raporlamak da zor geliyor yani ana haritaya giremez olduk raporlamayla uğraşsak 1 saat oyun oynayıp 1 saat de raporlama için vakit ayırmak gerekecek. o yüzden DLC haritalarından çıkmıyorum etkinlik olmadığı sürece. Uzun lafın kısası memnun değilim ama görevlerini doğru yapıyorlar.

Ek olarak siz kimseye saygısızlık, trollük yapmadığınız; hakaret etmediğiniz sürece kimse size saçma sapan banlar atmaz trafik kurallarından bihaber oyun oynayıp gelip burada ''adminler türk düşmanı'' yorumu yapanlar, sadece kendinizi komik duruma düşürüyorsunuz.

KARTAL34 ve Mustafa Ç. bunu beğendi.
  6. zzzzz

zzzzz
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

747
    1.041
    230
    Bana Göre Görevlerini Düzgün Yapıyorlar Ellerinden Geldiğince, Sonuçta Onlarda İnsan. 2000 Saat Üstü Oynama Süresi Olup Hiç Ceza Almamış Oyuncularda Var Bu Oyunda.

yolcudurabbas ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  7. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Banlarin çoğu dc yolunda sanırım
    Oyunu haritaya yayılmadığı sürece bu banlar bitmez düşüncesindeyim.
    Oyunu haritanın her yerinde kullanıyorum.kimseyide rahatsiz etmiyorum. Şükür banım da yok. Hatam olmuyor mu oluyor oyun içi reflex olarak ama özür dilemesini de biliyoruz adamlar saygıyla karşılıyor. Ettiğim raporlarda da olumlu sonuçlar alıyorum şahsım adına, ama genel olarak bakınca psikolojik olarak artık milletin paylaşımından adamlar görevini yapmıyor anlıyorum.

Mustafa Ç. bunu beğendi.
  8. Mustafa Ç.

Mustafa Ç.
    Plaka

23
    109
    37
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dediklerinize kesinlikle katılıyorum işini cidden iyi yapanda var fakat görevini farklı amaçla kullanan çok olunca onlar daha çok göze batıyor

oyun içi raporlama dediğiniz gibi bakımıyor bakılmadığı içinde suçsuz yere ban yediğimiz de oluyo sürekli oyunda video kayıt alamayız ki bizde

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 24 Nisan 2019
    BMW ci ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  9. zzzzz

zzzzz
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

747
    1.041
    230
    Birisi Diyordu Çarpmalara Ban Atılmasın. Duisburg-Calais Yoluna Girenlere Ban Atılsın Diye :D.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  10. Mustafa Ç.

Mustafa Ç.
    Plaka

23
    109
    37
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyunda çok güzel yerler var heryerinide dolaştım fakat gittiğimiz yollarda kimeyle karşılasmadığımız için o yolu tercih ediyoruz genel olarak