1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar Trucker: Roads of America, Indiegogo Kampanyası Başladı

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve TheKingTR tarafından 23 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.352
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyun hakkında yeni bilgiler paylaşıldı.

arinc bunu beğendi.
  2. TheKingTR

TheKingTR
    Plaka

26
    3.438
    6.352
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Konu güncellendi ve yeni bilgiler eklendi.

3. Seddoo

Seddoo
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

36
    652
    567
    175
    Volvo
    Şimdilik çok umut verici açiklamalar yapip özellikler duyurmuşlar.. Aslinda oyuna getirmeyi istedikleri özellikleri baştan aşaği okuyunca Yillardir scs'den istenen özelliklerin hepsinin bir araya toplandiğini görmüş olursunuz.. İnşAllah oyunu bi şekilde geliştirir ve piyasaya çikarirlar, kesinlikle almayi istiyorum.. Scs'de ne hali varsa görsün..

Rosem054 ve TheKingTR bunu beğendi.
  4. 01Yusuf

01Yusuf
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.935
    1.232
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
  5. Rosem054

Rosem054

44
    86
    56
    50
    TruckersMP Profili
    :):):)

Seçim öncesi partilerin halka verdiği vaatler gibi sıralamışta sıralamış.Şunu yapacaz bunu yapacaz;hep reklam kokan hareketler öteyede gidemez.İnşallah beni yanıltırlar diye yazıyorum :)
    Oyun dünyasında bi ağdet olmaya başladı galiba.Ortada oyun yok,şunu yapacam bunu yapacam.Önce sen bi oyunu çıkarda sonra yaparsın..değilmi.
    "Ben size bir tır simülasyonu yapayım içinde neler var neler" SCS halt etmiş demeye getirilmiş bir reklam gibi kokuyor.Sanal şöförlerin olmasını istediği ne varsa yazılmış listeye.Maksat ilgi-alaka görmek.Bu vaatler bir hayalin peşinde koşmaya benziyo..
    Ben;yaparsa SCS yapar diyorum.Koca oyun dünyası bi tane elle tutulur otobüs simülatörü çıkaramadı.SCS firması ise uzun yıllardır yaptığı tır oyunları sayesinde bilgi birikim deneyimi sayesinde bu durumlara anca gelebildi.Şimdilik SCS nin üstüne yok "ne yazık ki"

6. KG Kadir

KG Kadir

21
    49
    35
    50
    TruckersMP Profili
    aynen sana katılıyorum ortada oyun yok scs halt etmiş bu ne şimdi :D

7. TheKingTR

TheKingTR
    Plaka

26
    3.438
    6.352
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Scs yaparda artık soğmaya başladık yav fransa ile renault gelicek dendi sürüyle resim paylaşıldı koca bi yaz tatili geçti hala bekliyoruz ne yazık ki sonra micheln lastik paketi gelicek dendi ondanda ses soluk yok sonra milleti scaniaya yönlendirmek için diğer araçların hızları azaltıldı valla bu oyunun sonu nereye gelicek belli değil bide ets2 nin mp çıkışından sonra güncellenmeye başlandığını unutmayalım.

8. KG Kadir

KG Kadir

21
    49
    35
    50
    TruckersMP Profili
    siz simulasyon türkü takip etmiyorsunuz herhalde galeriler ile lisans sıkıntısı var

9. lastro27

lastro27

19
    2
    50
    MAN
    TruckersMP Profili
    inşllah düzgün bir şekilde ve bugsuz temiz bir oyun olur.

10. -AZE- sarxan

-AZE- sarxan
    Plaka

30
    64
    11
    90
    Mercedes
    TruckersMP Profili