1. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 2. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Treyler Haberleri Bölüm 1: American Truck Simulator

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve ' Jaqen tarafından 26 Mart 2019 başlatılmıştır.

 1. ' Jaqen

  ' Jaqen
  Yönetim Ekibi Administrator
  Plaka

  29
  4.348
  7.512
  385
  Volvo
  Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator için yeni güncelleme 1.35 üzerinde çalışıyoruz. Bugüne kadarki en büyük güncellemelerden biri olmak için şekilleniyor. Geniş bir açık beta dönemi planlıyoruz ancak bu aşamaya gelmeden önce yapılacak çok fazla iç test ve ayarlamalar var. Yaklaşan bir dizi blog yazısı, önemli yeni özelliklere ve yeni içeriğe odaklı olacak.

  Bugünün yayınında, American Truck Simulator'a 1.35 Güncellemesi ile gelen yeni römork ve yük türlerine odaklanmak istiyoruz. Kuzeybatı Pasifik'te yeni ilaveler çok kullanışlı olacak!

  Chip van treylerler özellikle Oregon'da ve yaklaşmakta olan Washington eyalet harita genişlemesinde ağaç işleme endüstrisine hizmet vermeye geliyor. Üç gövde çeşidiyle sunulacaklar: minibüs, hareketli taban ve ikonik minibüs. Bunları, diğer sektörlere ve eyaletlere uygun yükleri taşımak için de kullanmayı planlıyoruz.

  [​IMG][​IMG]

  [​IMG][​IMG]

  [​IMG][​IMG]


  Washington Eyaletine doğru sürerken, Kenworth T680'lerden oluşan bir kamyon taşımacılığı ile tanışma şansınız olacak. Yeni Kenworth kamyon üretim tesisi özel prefabrik, oyun dünyasının her yerindeki kamyon satıcılarına teslim edilecek çok sayıda kamyon üretecek. Bu yeni benzersiz yapı, yakın gelecekte kendi konusunu hak ediyor.

  [​IMG][​IMG]


  B-double treyler, bu güncelleme için yarattığımız oldukça talep edilen bir treyler türüdür. Onları Oregon'un ve Washington'un yasal olduğu yollarda bulacaksınız. Farklı tipteki römorkları birleştirerek, çok sayıda olası B-çift kombinasyonu mümkün olacak. Onlar bakmak muhteşem ama onları çekmek tüm sürücülerimiz için yeni bir zorluk olacaktır.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]


  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   

 2. mito1172

  mito1172
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  34
  1.049
  482
  405
  Volvo
  TruckersMP Profili
 3. Ege1903

  Ege1903
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  984
  664
  405
  Scania
  TruckersMP Profili
  Ets2 için beklenti çok. İnşallah beklentileri yerine getirip iyi bir güncelleme yapabilirler. Hayırlı ve de Hayırlısı olsun