1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Transport Fever - 150 Yıllık Ulaşım Simulasyonu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve makinistfanlari tarafından 7 Kasım 2016 başlatılmıştır.

1. makinistfanlari

makinistfanlari
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Çoğunuz Train Fever adlı oyunu duymuştur, geçen yıllarda çıkışını gerçekleştirdi. Bu ise önceki oyunun devam sürümü. Önceki oyunda sadece karayolu ve demiryoluyla ilgilenilirken bu oyunda ek olarak deniz ve hava taşıtlarıyla da ilgileneceğiz. Oyunun çıkış tarihi 8 Kasım olmakla birlikte sıra sıra giden yeni bir Campaign yani hikaye modu bulunuyor. Ayrıca 150 yıl boyunca (1850'de başlıyor) haritanın ulaşım faaliyetlerini biz gerçekleştiriyoruz.

Oyunda bir sürü kasaba, ve ham madde kaynakları var ve şirketimizi ayakta tutmak için bunları taşıyarak para kazanmamız gerekiyor. Eskiden oynadığımız Transport Tycoon'un gelişmiş versiyonu diyebiliriz. Oyunda karayolu aracı olarak otobüs, kamyon ve tramvay bulunurken demiryolu, denizyolu ve havayolu için yeri gelince kargo yeri gelince yolcu taşıyabildiğimiz değişik türde araçlar bulunmakta. Bu araçlarımız zamanla eskiyor, kullanım ömrünü dolduran araçları kullanmaya devam ederseniz de her yıl için fazladan bakım masrafı çıkarıyor ve zamanla zarara giriyorsunuz.

Eski oyuna göre de yeni binalar eklenmiş durumda. Oyunda denizyolu ve havayolu olduğu için liman ve havalimanı dışında, demiryolu için de büyük bir gar bulunmakta.

Oyunun Steam Sayfası - http://store.steampowered.com/app/446800

2. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Fiyatı fena değil, 50 TL. Yinede önce farklı kaynaklardan oyunu edinip test etmeyi düşünüyorum :)

Kedi, harunkynr ve BatuTR0661 bunu beğendi.
  3. nokta

nokta

716
    1.198
    250
    Aynen fiyatı fena değilmiş, ben de yılbaşı indiriminde almayı düşünüyorum güzel bir oyuna benziyor. Gerçi 1 ay oynar yine ETS2 devam ederim de olsun 50TL iyi fiyat.

DarkBlueRZ bunu beğendi.
  4. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tadımlık oyun :D

Kedi bunu beğendi.
  5. Kutay

Kutay
    Kayıtlı Kullanıcı

145
    48
    35
    Scania
    Aslında oyun dünyası sabit olsa yanı yolları falan kendımız ayarlamicaz ets gibi sabit bir harita olucak mp olucak boylelikle oyunda rekabet olusabilirdi daha cok kişiyi daha uzun sürelerle oyuna teşvik ederdi ama sadece indirimde alınıp ayda yılda 1 girecegın bir oyun olmus boyle o yuzden pekde steamden almaya deyecek bir oyun değil eger parayı kolay kazanıyorsanız orası baska oyun cıktından sonra internete zaman içinde koyarlar muhtemelen :D

6. nokta

nokta

716
    1.198
    250
    Anlasilan sen her oyunu korsan oynuyorsun :)

bycn bunu beğendi.
  7. Kutay

Kutay
    Kayıtlı Kullanıcı

145
    48
    35
    Scania
    Ben cok oyun oynamıyorum öncelikle oynadıgımda zaten ets2 mp ile csgo arasırada world of tanks takılıyorum ets ile csgo orijinal wot internet üstünden ücretsiz sunulan bir oyundu zamanında indirdiğimde hem şunu inkar etmiyorum ets2 yi ilk zamanlar bircok kişi korsan crackli oynuyordu bende dahil ne zaman mp çıktı o zaman satın aldık bu oyunuda oynamak istersemki tarzım değil öncelikle videolarını takip ederım sonra cok heveslenirsem ınternetten bulup oynarım hosuma giderse mp destekli birseyde olursa satın alırım tıpkı etsye yaptıgım gibi onu zaten oynuyordum crackli hatta ben hayalini kurardım online olsa diye sonra bi baktım mp cıkmıs hemen takip ettım oyun portaldan izliyordum hep arastırdık ettik satın aldık bayagıdır oynuyoruz işte :ets2mptr:

Kedi bunu beğendi.