1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar Train Simulator 17 Mods

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Tahsin Dede tarafından 12 Kasım 2019 başlatılmıştır.

1. Tahsin Dede

Tahsin Dede
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

159
    28
    80
    Merhaba Arkadaşlar Train Simulator 17 Hakkında Bana Mod Sitesi Bulabilecek var mı En Çok Aradığım Trenler Hızlı Tren Dizel Elektirikli Tren Metro Treni Banliyö Treni Olabilir.

2. Hapton

Hapton
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

390
    812
    230
    Merhabalar,

Bu site üzerinden gerekli mod dosyalarını bulabilirsin.

3. Tahsin Dede

Tahsin Dede

159
    28
    80
    Merhaba Bu Site Üzerindeki Bu Modlar İnmiyor yada Ben indiremiyorum bi yardımcı olabilir misiniz Lütfen

4. Hapton

Hapton

390
    812
    230
    Mod dosyaları DL-File sitesine yüklenmiş. DL-File sitesi, Türkiye üzerinde erişime kapalıdır. VPN kullanarak indirmelisin.

Yardımcı olabileceğim başka bir konu var mı?

5. Tahsin Dede

Tahsin Dede

159
    28
    80
    Başka Site var mı Acaba? Çünkü Bilmediğim Olayı Ben Yapamam Bu VPN Olayı Eskiden Lisedeyken Bu ''Fatih Projenin'' Akılı Tahtası vardı bide onun İnternetti vardı Millet VPN İndirip Facebook Youtube Gibi Yerlere Hatta Oyunlar bile oynuyabiliyorduk Tek Yapmamız Gereken
    1.Şifreyi Girmek
    2. VPN İndirip Onu Aktif Etmek

6. Hapton

Hapton

390
    812
    230
    Başka bir site hakkında fikrim yok. VPN kullanmak zor bir işlem değildir. Aşağıda ki video yardımcı olacaktır. Tek yapmanız gereken VPN açık iken Download butonuna basmak.

Yardımcı olabileceğim başka bir konu var mı?

7. Tahsin Dede

Tahsin Dede

159
    28
    80
    Merhaba Bütün Herşeyi Yaptım Ordan Bir Mod indirebildim Fakat Modu Nasıl Kurulacağına dair Bir Görsel veya Video Olmadığı için Bütün Herşeyi Sildim

8. Hapton

Hapton

390
    812
    230
    Bu link üzerinde detaylı bir şekilde kurulum anlatılmış.