1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Toplulukların Sürücü Koltukları #3

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve CumaliBzdmr tarafından 24 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

1. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Oyun kurulumlarının ve yerlerinin harika fotoğraflarını hala alıyoruz ve bu fotoğrafların bir kısmını diğer hayran kitleri ile paylaşmak istiyoruz. Çalışmalarımızın bir kısmının, sanal kamyonlar için çok ayrıntılı kurulumlar yapan, zaman ve çaba sarfetmelerin ilham olabileceğini görmek oldukça motive edici olur!

Daha önceki resim setlerini kaçırdıysanız, bunları bu makalenin altındaki bağlantılardan kontrol edebilirsiniz. Dijital ortama yüklediğiniz müthiş yerinizi paylaşmak isterseniz lütfen bize resmi facebook profillerinden herhangi birine fotoğraflarınızı yollayın : Euro Truck Simulator 2 , American Truck Simulator veya Scs Software

Işte resimler:

Teşekkürler, Ve bir dahaki sefere kadar dikkatli olun ve harika zaman geçirin!

https://forum.wotmp.com/konu/ets-2-ve-ats-toplulugunun-surucu-koltuklari.18893/

https://forum.wotmp.com/konu/topluluklarin-surucu-koltuklari-2.19697/

Son düzenleme: 24 Mayıs 2017
  2. Unique1992

Unique1992
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

32
    577
    474
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    en alttaki fotoğraf süper. direksiyonu tuş takımı vs. onun iki üstündekide güzel vites kolu falan. bir de baştan 2. fotoğraf da güzel tv ekranında.

3. Hilalimsin

Hilalimsin
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    4cü resmin vitese gel sopa bağlayaydın :)

4. Yasin 53

Yasin 53
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.038
    2.664
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    En alttaki gayet hoş olmuş :P eve ilk kez gelen ayrı ayrı wc felan sanar :D :D

5. Unique1992

Unique1992
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

32
    577
    474
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    4.resimdeki direksiyon logitech in hangi serisi?

adam bildiğin araba koltuğunu sökmüş odaya koymuş direksiyon da atari salonlarındakine benziyor. değişik hoş olmuş

@CumaliBzdmr böyle şeyleri paylaşma görüp de kıskanıyorum. zaten direksiyonum yok klavye ile gittiği yere kadar simülasyon oynuyorum. ama kafama koydum bütçem yeterse dfgt alacağım. diğerleri beni aşar

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 24 Mayıs 2017
    CumaliBzdmr ve Yasin 53 bunu beğendi.
  6. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Ben de benim çekyatı mı yollasam acaba :P

Gakgos23 ve Yasin 53 bunu beğendi.