1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Tobii Eye tracker

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve power10 tarafından 24 Ocak 2020 başlatılmıştır.

1. power10

power10
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    350
    155
    55
    Aranızda Tobii Eye Tracker kullanan var mı?

Bildigim kadarıyla Türkiye de satılmıyor.

2. ssBASKAN

ssBASKAN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

199
    130
    165
    DAF
    TruckersMP Profili
    Ne işe yarıyor bu eleman

hoca33 2 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  3. power10

power10
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    350
    155
    55
    Ets 2 ayarlarında var. Kafaya kamera aparatı takılması sayesinde kabin içinde serbestçe kafanı sağa sola gezdirip oyun deneyimini daha gerçekçi kılmana yarayan bir cihaz. Sanırımsam 1 gün boyunca cevap gelmediğine göre aramızda bu cihazı kullanan yok.

4. EsnafTV

EsnafTV

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    kullanıyorum hocam. aksam yayınlarımda da acıyorum bazen. nedir sormak istediğin?

5. power10

power10
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    350
    155
    55
    Yayın linki ve de bu cihazı almaya değer mi ? Alıncaksa da nereden alınabilir?

6. Lance

Lance

456
    544
    165
    Mercedes
    Cihazın fiyatı yaklaşık olarak 1200 TL civarında. Açıkçası ben bu kadar para vermem :D. Ama sen bilirsin.

power10 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  7. EsnafTV

EsnafTV

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    cihaz cok teklonojik bir cihaz.göz bebeğini bir mause gibi kullana biliyorsun.windows acılırken göz bebeğini tarayıp acma özelliği var. sadece windows un bu cihaz icin ozel yazılımı var.ayrıca bilgisayar kullanmak isteyen ama kollarını kullanamayan insanlar ında cok işine yarayan bir cihaz.göz bebeklerini mause gibi kullana biliyorlar.gözlerini kırparak tıklama yapılıyor.oyunlar icinde desteği var.bir cok oyun bu cihaza ozel destek vermeye başladı.ets de bunlardan birisi.güzel bir ayar yapılınca cok işe yarıyor.şu tracklr 5 gibi kulaklıga takılan kafa takip cihazından cok daha işlevsev bu cihaz.evet cihaz pahalı.ama pahalı olmasının sebebi tr nin parasının değeri olmayısından dolayi.alıp almamak göreceli bir şey.bu cihazı acer asus gibi firmalar yeni model monitorlerin icine gömüyor ve o şekilde satıyor.ben amazon dan aldım.

hoca33 2 ve power10 bunu beğendi.
  8. ssBASKAN

ssBASKAN
    Plaka

199
    130
    165
    DAF
    TruckersMP Profili
    https://www.simulasyonturk.com/taki...i-yerli-trackir-euro-truck-simulator-2-video/ istediğin şey bundanmı

power10 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  9. EsnafTV

EsnafTV

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    hocam yayın linkimi burda paylaşmak sıkıntılı olabilir.reklam amaclı düşünüle bilir.

bu ürün cöp hocam.bunu yapan kişi bütün yayıncılara gönderdi.hiç pratik olmayan kullanışlı olmayan bir ürün.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 25 Ocak 2020
  10. power10

power10
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    350
    155
    55
    Peki öteki Tracker5 deniyordu galiba. O da mi göz hareketleriyle bunu sağlıyor? Aslında göz değilde kafa hareketleriyle mause bilyesi misali bu islevi gorse sanki daha güzel olurdu