1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel TMP6 Server da Gerçek Operasyonlar Düzenlemek

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Korhan tarafından 8 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

1. Korhan

Korhan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    334
    508
    220
    TruckersMP Profili
    Herkese iyi forumlar.
    Sevgili değerli forum üyeleri ben bu oyunu yaklaşık 5-6 senedir oynuyorum.Belirli yaşa geldikten sonra artık kariyer kasmaktan sıkılıp farklı şeyler denemeyi seviyorum.Şuanda sadece katılabildiğim kadar ramazan konvoylarına katılmaya çalışıyorum.Yeni açılan server bana göre çoğu trol insanı barındırıyor fakat bende yaratıcılığımı konuşturdum.Oyun içinden Türk arkadaşımla tanışıp başladığım bu operasyonları twitchden canlı yayın açarak birçok insanın tanık olmasını istedim.Oyun içerisinde bana Alman vatandaşından tutun, Çinliler ve diğer insanlar bana yardımcı oldular. Birkaç admin yolu blokladığım için sorun çıkarsa da haklı olarak beni destekleyenler de vardı. Adminler ile anlaşıp onlara herhangi bir şikayet geldiğinde gideceğiz diye anlaşmıştık :) Ets de böyle olaylar yaşamak gerçekten zevk vericiymiş. Eğer ki bu tarz etkinlikleri seven abilerim, kardeşlerim var ise bana destek olabilirler.Daha planlı ve programlı çalışarak ortaya iyi birşeyin çıkacağına eminim.Yazımı sonuna okuduysanız teşekkür ederim birde birkaç resim eklemek istiyorum;

UlasCaNN, EM1R, DesertEagle26 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Etkinlik derken biraz daha açabilir misin ? Ne gibi gerçek operasyonlar mesela ?

3. Korhan

Korhan
    Plaka

25
    334
    508
    220
    TruckersMP Profili
    Truckersmp ekipleri önceden bu operasyonları düzenliyordu.Genellikle yolun ortasında kaza yapmış bir tır oluyor.Polis ekipleri ise trafiğin kontrolü için yolu kapatıyor.Bizde aynı şekilde yapıyoruz.İnsanları chatten kaza olduğunu söylüyoruz ve alternatif yollara yöneliyoruz.Role play tarzında yapıyoruz.Tır sürücüsü "Im stuck in the truck, help me!" diyor mesela tırın içinde sıkıştım yardım edin gibisinden rol yapar gibi olaylar düzenliyoruz tabi bu sadece kaza olmaz aklımda bir kaç fikir daha var tabi.

4. Tekno Ocak

Tekno Ocak
    Plaka

19
    15
    95
    Volvo
    TruckersMP Profili
    TMP6 Freeroam [No Road Rules] isimli sunucu 15 Mayıs tarihinde kapanacak.
    Bu durumun pek bir sürekliliği olmaz, yani sistemleştirmeye çalışmak pek mantıklı bir uğraş değil.

Yine de kendiniz bilirsiniz. ✍

5. Korhan

Korhan
    Plaka

25
    334
    508
    220
    TruckersMP Profili
    Aslında sistemleştirmeye çalışmıyorum sadece vakit geçirmek için bir etkinlik olarak görüyorum, teşekkürler yorumun için.

Tekno Ocak bunu beğendi.
  6. EM1R

EM1R
    Plaka

264
    218
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bitiş tarihine kadar çekebildiğiniz kadar video çekebilirseniz, belki güzel şeyler ortaya çıkabilir. Kolay gelsin.

Korhan bunu beğendi.