1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü TMP ID'lerine Ait Hesaplar Olmadığı Halde Perma Yedim?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Furkan Yildiz tarafından 25 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Furkan Yildiz

Furkan Yildiz
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    18
    0
    15
    Selamun Aleykum benım ilk hesabım perma yedi, bende bilgisizce yeni bir tane açtım oda ban yedi.Meğersem permalı hesapları silmem gerekiyormuş, tamam dedim benim hatam sildim hiç hesabım kalmdı.Yeni bir tane aldım steamdan, yeni hesap açtım dün yine perma yedim ve o TMP ID'lerine ait hesaplar olmadığı halde ban yedim.

2. onurornek1225

onurornek1225
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

25
    61
    21
    85
    DAF
    Eskiden senin olan ve perma ban yiyen hesapların idlerini biliyorsan onları sağdaki View your appeal butonuna basıp derdini anlatırken kanıt olarak sunabilirsin. Ki o hesaplar benim değil diyorsun ne hikmetse orada yer alan tüm hesaplar silinmiş. Ya o hesaplar sana ait ve sildin. Yada denk geldi senle eş zamanlı silindi. Nereden biliyorum çünkü geçtiğimiz zamanlarda bana çarpıp kaçarken seni bildirmek istediğimde profilini aratırken birbirine benzer çok hesap olduğundan zorlanmadım değil.. Hatta unutmuyorum birinde ismin birleşikken birinde bir boşluk vardı.. Ban Evading raporları nasıl çözülüyor bunu TruckersMP yöneticileri çok daha iyi bilirler. Umarım açıklama yaparlar.

3. Furkan Yildiz

Furkan Yildiz
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    18
    0
    15
    Ben bu hesabı 3 gun önce açtım ve daha öncesınden perma yıyen hesaplarımı hepsını sildim suan 1 tane hesabımdan baska bır hesabım yok sadece bu var o ıd lere aıt hesapları 3 hafta önce sıldım

4. onurornek1225

onurornek1225

25
    61
    21
    85
    DAF
    Daha öncesinde senin olan o hesapların idlerini umarım bir yere kaydetmişsindir. Dediğim gibi itiraz ederken bunları sunman gerekir. Yani şunu diyebilmelisin. Bu bu bu idli hesaplar benimdi kalıcı olarak kapatıldığı için hesapları kapattım demen gerek.

5. Furkan Yildiz

Furkan Yildiz
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    18
    0
    15
  6. onurornek1225

onurornek1225

25
    61
    21
    85
    DAF
    Tamam bunlar senin diye bildirilen hesap idleri. O hesaplar sistemden kullanıcı tarafından silindiği için göremezsin zaten. Senin olanlarının idlerini bildir.

7. Furkan Yildiz

Furkan Yildiz
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    18
    0
    15

buda önceki permalı hesaplarım hepsini sildim

Abi robot gibi konusuyorsun suan ben ne yaparımda banım açılır onu bana insan gıbı anlatırmısın bilgili birine benziyorsun

Şu şekilde bir wiew your appeal itiraz yazdım açılırmı banım

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 25 Ağustos 2020
  8. onurornek1225

onurornek1225

25
    61
    21
    85
    DAF

Eskiden perma yediğim hesaplar dediklerin adminin kanıt olarak verdiği idlerle uyuşuyor. Demekki bunları silmeden yeni hesap oluşturmuşsun. Haliyle aynı kişi olduğun tespit edilince bu en son açtığın hesapta cezadan kaçış olarak nitelendirilmiş.

Arkadaşım bak o hesaplar benim değil dedin en başta. Attığın sslere bakıyorum. Senin eski hesaplarının idleriyle uyuşuyor. Bunda hata yokki.

9. Furkan Yildiz

Furkan Yildiz
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    18
    0
    15
    Abi bak benim hesaplar perma yıyınce dedim yeter artık hepsini sildim ozamanda steamda indirim yoktu bende 3 haffta bekledım indirim gelıcne yenı bir tane aldım hesap açtım oda ban yedı yani bu hesabı kurmadan önce permalı hesapları sildim hespini emınım çünkü youtubeden permadan nasıl kurtulur vıedosunu ızleyıp yaptım

10. onurornek1225

onurornek1225

25
    61
    21
    85
    DAF
    Cezayı zaten hesapları kapatmadan önce yemişsin.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.