1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü TMP Hesabı silince ban'lara ne oluyor?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Vlaain tarafından 21 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Vlaain

Vlaain
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

16
    6
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    TMP Hesabımı silip yeni bir hesap kurmak istiyorum . Önüme çıkan son yazıda ;

If you create a new account your, bans will be reinstated.
    You must wait at least 14 days before registering again.

(Yeni bir hesap oluşturursanız, yasaklar geri yüklenir.
    Tekrar kayıt olmadan önce en az 14 gün beklemelisiniz.) yazıyordu.

Şimdi ben yeni hesap oluşturunca banlarım geri yüklenecek mi? Ya da 14 gün bekledikten sonra yeni hesap açınca eski ban'larım siliniyor mu yoksa yine aynı şekilde devam mı ediyor?

2. mexiumut

mexiumut
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.317
    4.247
    300
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Şuanda silmiş olduğun Steam hesabı ile tekrar kayıt olursan yasakların tekrar profilinde gözükecek.
    Oyun Yöneticisi tarafından yasak yanlış verilmediği sürece hesaptan silinmez.

If I delete my account, will my bans be deleted too? (Eğer ben hesabımı silersem, benim yasaklarım silinecek mi?)
    Hayır. Yasaklarınız Steam'de görüntülenen herkese açık bilgiler olan Steam (ID) Kimliğinize bağlıdır. Aynı Steam (ID) Kimliği ile Tekrar kaydolursanız, yasaklarınız yeniden etkinleştirilecek.
    No. Your bans are linked to your Steam ID which is public information displayed on Steam. If you sign up again, your bans will be reactivated.

Hesap silme ile ilgili daha fazla ayrıntıyı aşağıdaki blog yazısında bulabilirsin.
    https://www.truckersmp.com/blog/106

NOT: Eğer yeni bir Steam hesabı ile kayıt olacaksan Normal bir kullanıcı olarak başlarsın.

hoca33 2, Extreme ve Amirim4530 bunu beğendi.
  3. Vlaain

Vlaain
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

16
    6
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tamamdır , teşekkür ederim

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.