1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü TMP Admin Rezaleti

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Leno'X tarafından 28 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Aborjin

Aborjin
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    107
    29
    35
    dominik kim rapora bakan snap dragon

2. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Konuyu aydınlatmak için yazdığım mesaj kafaları daha da karıştırmış. Hece hece anlatayım:

Bu RAPORLANAN OYUNCU zaten o yazdıkları için geçen haftalarda BANLANDI ve BANI birkaç gün önce SONA ERDİ. Aborjin, konuyu tam okumamışsın.

Snap Dragon raporu kabul etmemiş, orası ayrı. Fakat kabul edilse dahi o ban kaldırılacaktı çünkü daha önce DOMINIK'in de yazdığı gibi bu adam bu sebepten ZATEN banlanmış.

Dominik'in raporu reddetme nedeni aynı raporu gönderdiğin için değil, kullanıcı AYNI KANITtan dolayı zaten yasaklandığı için kabul etmedi. Emin olun sizden daha fazla veriye erişebiliyorum, fakat siz benim söylediklerime bakmayıp kendi bildiğinizi okuyorsunuz.

Kısacası ne kadar rapor gönderseniz de bu kullanıcı bu olaydan dolayı bir daha yasaklanamaz. İlgili kanıtlar kullanıcının profilinde mevcuttur fakat gizli olduğu için göremiyorsunuz.

Bu tür sorunlar yaşamamak için raporları bekletmek yerine oyundan çıkınca gönderebilirsiniz. Dikkat çekmek istiyorum, bunları SnapDragon'un raporu için değil, Dominik'in raporu için, ve kullanıcının neden banlanamayacağını açıklamak için yazıyorum.

Eğer daha da anlamazsanız veya anlamak istemezseniz söyleyecek bir şey bulamıyorum, çünkü yazılanları dikkatlice okumuyorsunuz sanırım. Hâlâ bir cevap aramaya çalışıyorsanız da yazdıklarımı tekrar tekrar okumayı deneyin.

Visne, Extreme, Seyfo Dayi ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  3. RaiglacheL

RaiglacheL
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    İnsanlar vakit harcayıp rapor gönderiyor. Aynı kanıt da olsa banlanması gerekli!! Hemen feedback oluşturun. TMP çok saçma işler yapmaya başlamış. Ne demek aynı kanıtla banlanamaz, banlanacak. Çünkü kullanıcılar hep haklı, her zaman haklı olmalı. Para veriyoruz biz bu oyuna. Cık cık cık...

Bazı şeyler hiç değişmiyor. Allah size sabır versin :) @DesertEagle26 @suleyman53tmp

DesertEagle26 bunu beğendi.
  4. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Ben zaten söylediklerinden sonra aydınlanmıştım fakat arkadaş herşeyi yarım yamalak okuyunca öyle oluyor :/

DesertEagle26 bunu beğendi.
  5. furkan4650

furkan4650
    Plaka

357
    136
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben burada hakaret girişimi gibi birşey gördüm garip.büyük ihtimalle seni caydırmak amacıylaydı öyle yazıp senin bir anda sövmeni bekleyip sonra senin ssini alıp banlatmayı planlamış olabilir

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.