1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü TMP Admin Rezaleti

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Leno'X tarafından 28 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Türkçeyi seçmen bir şey ifade etmiyor zaten. Hangisi denk gelirse o bakıyor. Senin şanssızlığın Türk admine denk gelememekten kaynaklanıyor. Bu yüzden @DesertEagle26 yı sahneye davet ediyorum.

Edit: Şimdi baktım da bu admin Amerika'da yaşıyor ama Türk sanırım.

hoca33 2 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  2. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Wotmp dc de var bu admin. Dc de gördüğümü hatırlıyordum diyorum acaba yabancımı cidden yoksa Türk mü. Herkes yabancı admin diye bahsediyor şüphede kaldım!

hoca33 2 ve EmreG bunu beğendi.
  3. Aborjin

Aborjin
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    107
    29
    35
    Merhaba arkadaşlar • Snap Dragon • Türk adminidir.

Bazen böyle hatalar olabiliyor sonuçta herkes bir insan size denk gelmeyecek gibi bir kural yok başka bir rapor ile karıştırmış olma ihtimali var.
    bunun için yeni rapor oluşturmak yerine geri bildirim oluşturup kullanıcıyı tekrar sikayet etmeniz gerekmektedir. Unutmayın rapor sisteminden değil FEEDBACK sisteminden.

Raporun linkini feedback'e kopyalayın şikayetinizi yazın.

İyi günler dilerim

4. Razor3214

Razor3214

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Translate kullandıysa tam anlamamış olabilir. Dediği şu:

Şunu diyebilirsin (tam ingilizcesini burada yazmıyorum, noktalı yerleri doldurabilirsin de):

Çünkü ben hakaretlerde tam anlamıyla yazdığım zaman ceza vermemeleri şansları pek olmuyor.

5. UBerk

UBerk

1.097
    785
    200
    Açık küfür yok, o yüzdendir veya Admin anlamamıştır. Bir daha gönderiniz raporu.

6. DesertEagle26

DesertEagle26
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Öncelikle sakin olun ve rahatladıktan sonra Dominik adminin yazdığını okuyun. Kullanıcı bu sebepten dolayı zaten banlanıp cezası sonlandığından raporunuz kabul edilemez. Siz birebir aynı olaydan iki kez banlansaydınız hoşunuza gider miydi?

38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  7. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Zaten benim konu başında yazdığım mesaj ne güne duruyor değilmi okumayın diye yazdım o kadar zaten

Yok amacım 2 kere banlatamak değildi sadece bir kere daha rapor oluşturusam belki farklı bir admin gelip bakar diyeydi. Ayrıca benim dominikle bir sıkınıtımyok(Ne kadar benim banlasada -ilk banım- ne kadar raporlarıma dec atsada)

8. BatuTR0661

BatuTR0661

538
    1.094
    230
    Dostum neden dalga geçeyim ki ? Açık bir şekilde küfür etmediği için saymamıştır, karşi tarafı savunduğumdan değil sonuna kadar haksız karşı taraf. Feedback'ten ne sonuç çıkarsa artık...

9. DesertEagle26

DesertEagle26
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    O zaman konuyu daha da netleştirelim: Ekran görüntüsünde yaşanan olaydan sonra bir başkası onu zaten raporlamış ve kullanıcı bu yüzden banlanmış ve yasağın süresi birkaç gün önce sona ermiş. Dominik ise bu durumu anlatmaya çalışmış. Yani Dominik'in raporunuzu reddetme nedeni budur.

10. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Şahıs banlanda niye tekrar aynı raporu atıyım banlanmadığı için attım dominik ise aynı raporu 2 kere attığım için kabul etmedi

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.