1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Tırlardaki Navigasyon Hakkında

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve anilforlan tarafından 11 Şubat 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. anilforlan

anilforlan
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    1
    0
    15
    Arkadaşlar ets 2 de eski kasa araçları alıyorum ama eski kasa da navigasyon yok cam da navigasyon oluyor bağzı youtuberlerde görmüştüm mp de geçerli olan gps modu veya nasıl yapılır yardımcı olurmusunuz ?

2. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Servisten çekicinin kabinini, navigasyonu olan bir kabinle değişebilirsin.Cama takılan navigasyon için bu DLC'yi alman gerekiyor.

Korhan, Leno'X, Driven06 ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  3. hazaraakk

hazaraakk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

35
    60
    80
    MAN
    TruckersMP Profili
    Tek seferlik işlerden bahsediyorsan; genellikle düşük model düşük kabin vs gibi özelliklerde oldukları için araç içi navigasyon olmuyor.F3 ile oyunun navigasyonunu açabilirsin.Şahsi aracından bahsediyorsan; çoğu tırın donanımlı kabinlerinde kendiliğinden araç içi navigasyon oluyor.Cama navigasyon takmak istiyorsan üstteki abimizin de dediği gibi Kabin Aksesuarları Dlc'sini alman gerekiyor.Daha sonra servisten aracını yapılandırarak takabilirsin.

4. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben o F3 navigasyonunu hiç sevmiyorum, nal gibi. :niekhd1:

hazaraakk bunu beğendi.
  5. hazaraakk

hazaraakk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

35
    60
    80
    MAN
    TruckersMP Profili
    Çok büyük ve hiç hoş durmuyor.İnce bi ayar çekmeleri şart. :)

Razor3214 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.