1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Tır nasıl yan döndü?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Walker tarafından 25 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Walker

Walker
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

682
    124
    150
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Dostlar Calais den çıkarken tır birden havada ağır ağır düştü nasıl oldu bu ? Benden mi kaynaklı ? halbuki ağır ağır gidiyorum http://plays.tv/video/597750512907bcadb5/really- video burda
    2. olaraksa: videoda ben sola sinyal verdim faruk da verdi., faruk yavaş diye sola geçeyim derken hızlandı ve sola geçecekken,sağa geçeyim dedim ve o andada oda sağa geçti ve çarptı sizce burada bir sorun olur mudur ?

Son düzenleme: 25 Temmuz 2017
  2. Gakgos23

Gakgos23

320
    177
    90
    TruckersMP Profili
    birinci videoda skoda adamın arasından geçerek adamı uçuruyor ama adam laglı olduğu için tepki daha sonra görünüyor.
    ikinci video sorun olur çünkü izleyen kitlenin %95 i trollük olarak algılayacaktır o yüzden videoyu yok et çünkü seni banlatabilirler.
    bazıları yapıyor başkalarının videosuyla ban attırıyor.

3. Walker

Walker
    Plaka

682
    124
    150
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Hocam trollük niye olsun ki ? 2 kişi arasında bir yanlış anlaşılmalar var ( baktı adam sol şeritte ben sağa geçeyim derken o hızla o da sağa geçti ama sonra sorun olmadı )

4. Tunahan55

Tunahan55
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

280
    84
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    1. Video orda skoda o tırı öyle atmış olabilir adamın pc kasıyordur
    2. Video adamı görüyorsun hala sola geçmeye çalışıyorsun sola geçmelik bir durum yokki adamı sal gitsin yani

5. Walker

Walker
    Plaka

682
    124
    150
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Hocam tamam da adam sol şeritten kaptırdı gidiyor eyvallah, bende direk sağa geçtim de o hızla o da sağdan geçti ve çarptı

6. Tunahan55

Tunahan55

280
    84
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ama adamı gördün orda sol şeridi daralttın birden sağ geçtin adam o hızla yapacağı bir şey yok senin sola geçmen deki şey önemli önün zaten boş adamın kafasını neden karıştırdın

7. Gakgos23

Gakgos23

320
    177
    90
    TruckersMP Profili
    tamam ben zaten sizin yol vermenize bir şey demiyorum eyvallah amma velakin herkes onu yol vermek diye anlamaz.

Tunahan55 bunu beğendi.
  8. Walker

Walker
    Plaka

682
    124
    150
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Amsterdam'a gidecektim ve sağda kalsaydım dönmem imkansız olacaktı :( Hocam videoda arkadaydı hepten ben sola döndüğümde kaptırdı yalnız, ve daha sonra adamı sıkıştırmayım diye sağa geçtim ve oda çarptı.

9. Tunahan55

Tunahan55

280
    84
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Katılıyorum

Gakgos23 bunu beğendi.
  10. Gakgos23

Gakgos23

320
    177
    90
    TruckersMP Profili
    neyse siz o videoyu yok edin gitsin eğer reportlanır ve ban yerseniz de yapacak bir şey yok çünkü durumu izah etmeniz mümkün değil.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.