1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Tır Birden Şaha Kalktı?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve BLasTeaR tarafından 3 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

1. BLasTeaR

BLasTeaR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    170
    446
    235
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ne olduğunu hâlâ anlamış değilim.
    Kirkenes'te baraj kısmından geçtim ve kenarda yol verirken birden böyle oldu. Tam emin değilim anlık oldu ama sanırım birisi olduğum yere spamlandığı için olsa gerek ki tırım bir an böyle oldu.
    Çekici / Dorse %100 hasar almış olsa da, aşırı hızlı ilerlediğim için epey de tp aldım. :D

https://streamable.com/f72dnl

Son düzenleme: 3 Temmuz 2020
    38 KAYSERİLİ 38, DaNgEr900 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  2. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sen haritadan düşmüşsün ya da yukarı fırlamışsın. Videonun öncesi varsa orayla birlikte (nasıl başladı diye) ProMods ekibine bilgi verebilirsin, düzeltirler (eğer zaten üstünde çalışmıyorlarsa veya düzeltilecek gibi değilse).

38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  3. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dün Baltık tarafında tırı kenara çektim, dörtlüyü yakıp el frenini çektim. Alt tab yaptım işim bitti geri oyunu döndüm, havalarda uçuyor %100 hasar dorse ve tırda.
    Geçen grims limanından çıktım. Acil kenara çekmek için yanaştım kaldırımdı tabi, kaldırıma çıkınca havalara uçtu tır. Oyunda var bi sıkıntı

xuey-s, BLasTeaR, DaNgEr900 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  4. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Bende geçen calais otele girerken 90 la girdim durmama rağmen yukardan mı aşşağıdan mı bilmiyorum poznana kadar uçtum.Orda f7 çekmeseydim herhalde bi edirneyi görürdük :) .Yani demem o ki 1.37 ile beraber bu uçma vakaları meydana geliyor sanada rastlamış olabilir.

5. Erendeha

Erendeha
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

18
    286
    849
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sanırım oyun motorunda sıkıntı var bu resim çok önceden arkadaş bı anlık böyle olmuştu

6. Razor3214

Razor3214

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyun motoru, aracın kaza anında dağılması üzerine değil de, mekanik aksamın bozulması üzerine tasarlanmış. Mesela bir otomobile ne kadar hızlı çarparsanız, o kadar öteye savrulur. Ancak MP üzerinde bu sağlanamıyor. Oyun motoru muhtemelen diğer kişileri adapte etmekte zorlanınca, ortaya uçan tırlar çıkıyor.

DaNgEr900, xuey-s, BLasTeaR ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  7. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    Bu sayedede funny moments'lar meydana geliyor :D

Razor3214, BLasTeaR ve hoca33 2 bunu beğendi.
  8. BLasTeaR

BLasTeaR

34
    170
    446
    235
    Scania
    TruckersMP Profili
    Söylediğiniz ve görünen o ki son gelen 1.37 güncellemesinden sonra bunlar arttı.
    Oyunu iyice bozdular, inshallah yakında tüm sorunlar ile birlikte bunları da hallederler.

@Razor3214 olay başladıktan sonra aldım videoyu, kısacası bu kadar. Dediğiniz gibi TruckersMP adlı bağlantıdan durumu ileteceğim.

9. BurakAKSAKAL

BurakAKSAKAL

388
    1.910
    300
    TruckersMP Profili
    olur böyle şöyler :) Tır sürerken oynak şeyler dinletin tırınıza.

mexiumut bunu beğendi.
  10. alikvp

alikvp
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    eger mp de promods da olduysa bu olay banada aynisi oldu perma ban yedim bu arkadas bildirsin bende bildircem acsinlar banimi

hoca33 2 bunu beğendi.