1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Ticaret Bağlantıları - Fransa

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve CumaliBzdmr tarafından 31 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Yusufcankus

Yusufcankus
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

72
    30
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Hayır Norveç ve İsveçten yük taşımak daha kola esbjerg limandan kolay bi şekilde ingiltereye ingiltereden rotterdama daha kolay oluyor şahsen öyle yaptım çokta rahat bitirdim ve de çok zevkliydi :)

bashkooV bunu beğendi.
  2. MERTA4141

MERTA4141
    Kayıtlı Kullanıcı

29
    76
    30
    15
    Volvo
    Yılbaşı etkinliğinden sonra eğlenceli oldu ama bir o kadarda sinir bozucu oldu 345 binde başladım yapmaya 368 bin km ye geldi tırım anca bitti. İki sefer avusturya yükümü saymadı nedense daha önce yükte taşımamıştım sanırım arada bir bug oluyor. Üçüncü sefer götürmeyi denediğimde de 1500 km lik yolun 350 km kala oyunu tost makinesinde oynayan bir arkadaşın lagı ile bana arkadan çarpınca dorse %100 de 100 oldu. Ama sonunda lüksemburg un ayrı bir ülke olduğunu keşfedince heykelciğime kavuştum 160 km lik bir sefer sonunda :D Umarım bu tarz etkinlikler devamlı olur :)

3. UlasCaNN

UlasCaNN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    1.347
    1.786
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    10 Tane teslimatı yaptık yapmasınada hemen satılsa bari, italya DLC'sine hazırlık yapıyorum. :)

Son düzenleme: 9 Eylül 2017
  4. AloneKiller

AloneKiller

384
    148
    145
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Yeni yapacak Arkadaşlar varsa Fransa dlc si gerektirmiyor ben olmadan yaptım ve sonundada bitti 7-8 bin km ye yaklaşık yol gittim 90 la giderek çile valla :)

UlasCaNN bunu beğendi.
  5. Yedi Bela

Yedi Bela
    Plaka

42
    508
    330
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    bende bitirdim bir 3 bayrakdan biri gold fransa kule ve 2 bayrağa 5 gold bayrağına 20 yazdım koydum satışa tok satıcıyım :)

6. volkanyldrm053

volkanyldrm053
    Plaka

33
    702
    536
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    ikinci hesapla yaptım gene gelmedi su lluksemburg bayragı :D

UlasCaNN bunu beğendi.
  7. Walker

Walker
    Plaka

682
    124
    150
    Iveco
    TruckersMP Profili
    10/10 yaptım hediye geldi de nerden görüyoruz?

8. volkanyldrm053

volkanyldrm053
    Plaka

33
    702
    536
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    my page =event bas ordan 2 sırada olan steam hesabınla giris yap direk geliyo

9. YBS 37

YBS 37

29
    40
    7
    35
    TruckersMP Profili
    Merhaba,
    Farklı ülkelerden hariciden alarak fransaya yük taşıyorum saymıyor neden acaba bilgisi olan var mı?

10. SScrack

SScrack
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    1.862
    4.104
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Fransa'dan - Avrupya'ya ya da Avrupa'dan - Fransa'ya yük taşıyacaksınız.

Fransa'dan Avrupa'ya yük taşırken dikkat etmeniz gereken her ülkenin 1 şehrine teslimat yapmanızdır. Örneğin Birleşik Krallık (İngiltere) bölgesinde birçok şehir yer almaktadır. Bunlardan sadece birine yük götürebilirsiniz. İkinci defada yükü kabul etmeyecektir.

Avrupa'dan Fransa'ya yük taşırken de dikkat etmeniz gereken aynı Fransa şehrine yük götürmemenizdir. Aynı şehre iki defa teslimat yaparsanız kabul etmeyecektir.

Yasin 53 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.