1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel The CW Reign Dizisi Hakkındaki Düşünceleriniz?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ets2lover tarafından 14 Ekim 2021 başlatılmıştır.

1. ets2lover

ets2lover
    Kayıtlı Kullanıcı

38
    10
    4
    0
    Tavsiye eder misiniz bu diziyi? Ona göre başlamayı düşünüyorum.

2. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    İzlediğim bir dizi değil. Ancak bir yabancı diziye başlamadan önce şunlara bakıyorum:

1. IMDB puanı ve yorumlar. Şimdiye kadar izlediğim çoğu dizi hakkında şu izlenimim oldu. Eğer bir dizinin imdb puanı 7'ye yakın (7.1 veya 7.2 en fazla) ya da altındaysa, o dizi iyi olmuyor. Kötü değil ama bir şeyler eksik kalıyor ya da çok hızlı olaylar oluyor vs. Sonrasında kaç sezon olduğuna bakıyorum, tek sezonsa mini dizi mi diye bakıyorum.
    2. Türkçealtyazı.org sitesindeki puanı ve yorumlar. Elbette hemen herkes yorum yazabiliyor, ancak anlatılanlar dizi hakkında ana fikir oluşturuyor bende.

Diziye gelecek olursam, her ne kadar imdb puanı 7.5 olsa da, dizinin en önemli yorumu şu: Game of Thrones dizisi Gossip Girl ile tanışmış gibi. Bence bu cümle afişlerinin verdiği izlenimi yansıttı bana. Türkçealtyazı.org sitesinde ise 6.6 puan almış. Yorumlarda 40 yaş üstü insan görünmüyor dedi. Bu yüzden yüksek ihtimalle bir ergenlik dizisi. Zaten 4 sezonla da perdeyi kapatmış.