1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Telefondan Yapılan Arama Hakkında

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve DaNgEr900 tarafından 9 Kasım 2019 başlatılmıştır.

1. DaNgEr900

DaNgEr900
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

809
    2.262
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Annem babam abimden sıkıntı yok ama dilim yandı bir daha kimseye vermem.

2. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    bende onu diyorum arkadaş da olsa verilmez sadece yanında konuşmak şartıyla acil önemli konuşma dışında verebilirim bunun dışında ver bir sörf yapayım yok nette gezineyim kimseye vermem. bunu yapacak adam alsın kendi telefonuyla yapsın bana ne;)

bir de yazmayı unutmuşum adamın niyeti bozukmuş bence çünkü sim kartı bloke etmiş ne alaka emanet telefonunun pinini kurcalıyorsun:@ benim abim arkadaşımın telefonuna bunu yapsa azarlardım ve zaten istetmezdim ne alaka telefon istemek:U

Son düzenleme: 10 Kasım 2019
  3. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kağıt imzalatmadın da, gittiğin 2. yerde seni o saatte gören kamera var mı anlamında söylüyorum. Mesela mobese falan seni gördü mü oraya giderken. O saatte yapılan işlemlerde telefonun elinde olmadığını ispatlayıp en azından bunu senin yapmadığını ispatlarsın belki.

Bu devirde annene, babana falan da dikkat etmen gerek. Hepsi olmasa da, aralarında kötüler çıkabiliyor.

4. Cemsnbc

Cemsnbc
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kardeşim telefondan yapılan işlerde suç unsuru olacak şeyler yapmamışsa. Örneğin bir kişiyi arayıp taciz küfür hakaret v.b şeyler şeklinde görüşme yapmamışsa. Ya da sosyal medya üzerinden din ırk v.b şeylerle alakalı nefret söylemi yapmamışsa hiç bir sıkınıtısı olmaz. Onun dışında güvenmediğin kişilere telefonunu verme. Dua et adam telefonu satıp parasını yememiş. Bir de bu durum var.

DaNgEr900 bunu beğendi.
  5. DaNgEr900

DaNgEr900

809
    2.262
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Zaten savcılığa vereceğim diye gözünü korkuttum. Kendide anlamıştır umarım hatasını.:(

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Dediğim gibi dersimi çıkarttım bir daha kimseye hayatta vermem.

mito1172 bunu beğendi.
  6. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sen kulağının üzerine yat, ama diğer kulağın da açık olsun.

7. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ana baba kanı bozuksa o ayrı tabi;)

Razor3214 bunu beğendi.