1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Telefon Kulaklığı Alacağım

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve KulaklikArayan tarafından 15 Kasım 2019 başlatılmıştır.

1. KulaklikArayan

KulaklikArayan
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    4
    0
    15
    Arkadaşlar telefon kulaklığı alacağım, daha önce samsung Akg kullanıyordum ses kalitesini begendim anlaşılır bir ses çıkıyordu kulakiçi kulaklık oldugu için bass uzakta kalıyordu kulaklığı 2 parmağımla daha da yaklaştırınca Tofaş'taki ses sistemi gibi oluyordu.

Hah işte amlatabilmişimdir arabalarda çalan basslı müzikler gibi hem düzgün sesi anlaşılır ve basslı kulaklık arıyorum bütçem 150 lira altı gerekirse 200 lira da olabilir.

(Akg nin bassi tamamen bozuldu sadece tiz ses veriyor)

Telefonum samsung J7 Prime 2

Son düzenleme: 15 Kasım 2019
  2. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    JBL C100Si tavsiye ederim

Ozan Ceylan, sametcakr5734 ve YusufE bunu beğendi.
  3. EmreG

EmreG
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    Xiaomi Mi Hybrid Pro 2 bi bak derim ama o kadar bütçem olsa kablosuz tercihim olurdu

4. F0rneo

F0rneo
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    ben de almayı düüşünüyorum bunu hem cebinde paran kalır hem de kaliteli kulaklık almış olrusun arkadaşta var 1 senedir kullanıyo şakır şakır dinliyo müzikleri

Paarthurnax bunu beğendi.
  5. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    O kulaklık bir askeriye atlattı :) Gayet güzel kulaklık fazla para vermeye gerek yok :)

6. Ozan Ceylan

Ozan Ceylan
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.325
    7.767
    255
    Zamanında 50₺ ya D&R’dan almıştım.Şu an fiyatı nedir bilmiyorum ama en az 2 yıldır sadece evden dışarıda kullandım.Her türlü yağmurda soğukta kullandım avuç içi kadar kabloları karıştırıp cebime salladım hiç bir şey olmadı şu zamana kadar aldığım gibi kullanıyorum.Ses kalitesini basını felan konuşmama gerek yok zaten.

Paarthurnax bunu beğendi.
  7. SeBeKu

SeBeKu
    Plaka

31
    54
    41
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
  8. KulaklikArayan

KulaklikArayan
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    4
    0
    15
    Tavsiye ettiğin kulaklığı teknosa'dan satın aldım ve beğendim kendimi tofaşin içinde gibi hissediyorum