1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Tek Seferlik İş Kısmına Girdiğim Zaman Oyundan Atıyor

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve MuhammedSC tarafından 4 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. MuhammedSC

MuhammedSC
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

33
    27
    2
    55
    TruckersMP Profili
    Kariyer yapmak istedim. Bir kaç modda kurdum. Neden oluyor anlam veremedim ilk başta öğretici kısmında hiç bir sorun yok öğretici bittikten sonra tek seferlik iş kısmına tıkladığım zaman yüklenmiyor 1-2 saniye donup çalışmayı durdurdu hatası veriyor.

2. LightBlue

LightBlue
    Kayıtlı Kullanıcı

423
    196
    105
    Yüklediğiniz modlar'dan olabilir. OYUN çökmesine yol açabiliyolar bazı modlar

3. BurakAKSAKAL

BurakAKSAKAL
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

388
    1.910
    300
    TruckersMP Profili
    Bir kaç modun sürümü uyuşmadığı için oyundan atıyor olabilir, Modları silip tekrar tek tek atmayı deneyin. Hatalı olan modu bulup, tekrar kaldırın. :)
    Eğer bu yöntem ile başarılı olmazsanız;

-> Ekran kartı sürücünüzün güncel olup olmadığını kontrol edin.
    -> Steam > Kütüphane > ETS2'ye sağ tıkla > Özellikler > Yerel Dosyalar > Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrula.
    -> Eğer bunların hiçbiri işe yaramazsa son olarak Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/config.cfg dosyasını silip, yeni profil oluşturarak oyuna girmeniz gerekebilir.

İyi forumlar dilerim.

4. MuhammedSC

MuhammedSC
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

33
    27
    2
    55
    TruckersMP Profili
    SİSL arayüz modunu kaldırınca düzeldi teşekkürler.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.