1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Bilgi TeamSpeak 3 Kurulum ve Kullanımı

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Berkay tarafından 9 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Denizkuslari

Denizkuslari
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

41
    83
    168
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sonradan fark ettim ki resimlerin yüklediği site mahkeme kararı ile yasaklı olduğu için açılmıyormuş yasaklı olmayan bir siteye yüklense çok daha uygun olurdu.

2. ClioCin

ClioCin
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

177
    220
    165
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Yok?

3. Denizkuslari

Denizkuslari

41
    83
    168
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Peki bende neden böyle görünüyor? Ben Turksat kullanıyorum internet sağlayıcı ile mi alakalı yoksa bölgesel falan mı bu yasak nedir anlamadım.

4. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Teşekkürler. Bu arada oyunda kim konuştuğunu overwolf gösteriyor sanırım. Herhangi bir zararı var mıdır pc'ye,pek kimse kullanmıyor gibi?

5. Mikail T.

Mikail T.
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    56
    18
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ben de tam Cumali arkadasimizin dedigini sorucaktim.Birde Overwolf programini acinca fps dususu yasaniyor mu?

6. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    Ben kullanıyorum herhangi bir sıkıntısını görmedim tabi sadece konuşanların isimlerini görmek açısından. Programın video kayıt edebilme gibi özellikleri var, bunlar konusunda aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

CumaliBzdmr bunu beğendi.
  7. EmreTR

EmreTR
    Plaka

25
    324
    366
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    overwolf u kurdum ordan team speak e tıklıyorum ama konuşurken bildirimler gelmiyo ne yapmam lazım.

8. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Teşekkür ederim. Bu da videolari izledim iyi bir şey gibi. Denemekte fayda var.

9. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    Programı kurduktan sonra Teamspeak 3'de üstte bulunan Overwolf simgesine tıklamanız yeterli.

Edit: Teamspeak içerisindeki menüden "Tools" --> "Start Overwolf" komutu kullanılarak sorun çözülmüştür.

10. TR BURAK TR

TR BURAK TR

28
    2
    0
    35
    TruckersMP Profili
    nickname yerine kullanıcı adını yaz demişsiniz neyin kullanıcı adını sizin sitedeki mi steamdaki mi