1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Tamircideki işi alma.

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Efachnes tarafından 9 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Efachnes

Efachnes
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    40
    8
    95
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar şuan Honnover dayım. Scania ve tamirci aynı yerde. Scania işi var tamircinin içinde dorseyi görüyorum ama alamıyorum. gps olarak ayarlıyorum tamirciye getiriyo. Ama ordan nerden seçip alıcam yükü bilmiyorum. yardım lütfen

2. Mod kullanıyorsanız eğer oyunda çökmeye sebep olmuş olabilir.

3. Efachnes

Efachnes
    Plaka

31
    40
    8
    95
    Volvo
    TruckersMP Profili
    hiçbir mod kullanmıyorum. ordan işleri nerden seçiyoruz ki almak için oraya geldikten sonra ?

4. Aurora-TMP

Aurora-TMP
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

179
    148
    180
    Volvo
    Merhaba,

Oyunu tekrar yükleyiniz.
    Örneğin Cheat Engine programı ile level,para hilesi vs. yaparken değişmemesi gereken dosyalarda değişiyor.Bu yüzden sonradan yapılan değişikler sıkıntı çıkartabiliyor.

Teşekkürler.

5. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    Oyunun hangi sürümünü kullanıyorsunuz? Hatırladığım kadarıyla bahsettiğiniz şekilde iş alma eski sürümlerde vardı, daha sonra tamirhanelerde bu şekilde iş çıktığını görmedim.

6. Efachnes

Efachnes
    Plaka

31
    40
    8
    95
    Volvo
    TruckersMP Profili
    son sürümde kullanıyorum şuan ama iş var ve şeçemiyorum

devam ederse denerim ama hiç birşeyin değiştirmedim oyunun cheat engine bile kullanmadım yani

Şuan farkettşm BHV şirketinden de iş alamıyorum

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 14 Şubat 2016
  7. Kaptani Derya

Kaptani Derya

712
    546
    210
    BHV zaten şirket değil. Yani şöyle anlatayım. İskandinavya DLC si gelmeden önce Kaarfour ve SellPlan şirketlerinden de dorse alamıyordun. BHV den dorse almak için belki ilerleyen zamanlarda Fransa DLC si çıkar o zaman alabiliriz.

8. Greybeard

Greybeard

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    Servise, Scania veya Volvo firmalarından alınan dorseleri park edersiniz, varış noktası servistir. Yani eğer multiplayerda olduysa bu durum siz oraya gitmeden önce biri park etmiş olabilir. Ancak gpsin sizi servise yönlendirmesi oldukça garip doğrusu.

Memduh Başgan bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.