1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Takip Mesafesi Bıraktığım İçin Ban Yedim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve berkay956 tarafından 11 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. syntax

syntax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

298
    414
    220
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar böyle takip mesafesi mi olur Allah aşkına? O kadar boşluk bırakmanın manasını anlamadım. Ben mesafe bırakarak seviyorum demişsin ama bu kadar mesafe de bırakılmaz bence. Yani ben mi yanlışım yoksa sizin takip mesafesinden kast ettiğiniz nedir bilgi sahibi olalım.

2. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Takip mesafesi dediğin şey: Sürüş esnasında öndeki aracın ani bir fren yapması sonucu olabilecek kazalardan kaçınmak için koyduğun bir mesafedir. Senin burada öylece kalman takip mesafesi değil.Öndeki tıra 1 metre 1.5 metre kala durursun, buna kimse bir şey demez. Ama 2 tır boş bırakman olmamış. Karşı şeritten geniş dorse veya çift dorse gelse arkandaki dönemeçten dönmeye kalksa orada kalacaktı. Haklı ban.

Sen yeterince sağ tarafa gir, onlar geçer merak etme.

3. KaanMarngozoglu

KaanMarngozoglu
    Plaka

136
    101
    155
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Mesafe biraz fazla açık olmuş. Tabii ki maden yolunda arada biraz mesafe bırakılması gerekir ama bu fazla sanki. Admin olsam ban yerine kick atardım eğer oyunda isem... Geçmiş olsun.

4. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ban yediğinize emin misiniz ? Kick olmasın ?

5. berkay956

berkay956
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    51
    30
    45
    TruckersMP Profili
    Hocam merhaba,

Normalde 1 hafta banlanmıştım, dün yapmış olduğum ban itirazı üzerine, itirazım kabul edilerek banım kaldırılmış.

Ayrıca yorum yapan tüm arkadaşlara ithafen;
    Ben bu oyunu çok ciddiye alarak oynuyorum, çoğu kullanıcı banı haklı bulmuş fakat sanırım tam açıklayamadım. Takip mesafesi dedim ama aslında demek istediğim takip mesafesinden ziyade, herhangi bir aksiliğe karşı(kaza, geri geri gelinmesi durumu, hatalı sollama vs. gibi durumlar) için mesafe bırakıyorum en azından bir aksilik durumunda çözüm için bir şansım olması. Herkes arkanda trafik var demiş ama yanlış saymadıysam 5-6 tır var ve onları ya da dönüşü engelleyen bir durum göremiyorum.

Tekrar herkese teşekkür ederim.

EmreBurak27, sametcakr5734 ve gazomaniac bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.