1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel [T.C.][TEAM] Türkiye Haritası

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve TheBangBang tarafından 3 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. 61Furkan61

61Furkan61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    Demek istediginizi anliyorum ama o viraj gercegindede oyle zaten o tarafi asagiya dogru egimli ve ormanlik asagisi cam agaclari felan bayagi bir ugrastim bu bolge icin ya kafaya koymustum bu yollardan gectigim icin :) iste tek eksikleri izmirden manisaya kadar yol kenarlarina ve ortasina bariyer cekme kaldi onuda bu aksam halledecem insallah sonra izmiri yapip daha sonra manisadan akhisar balikesir bursa hattini yapacagim

2. [TR]QuArTeSs

[TR]QuArTeSs

134
    31
    100
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Peki Akdeniz Bölgesi Adana Mersin Antalya nasıl onlarıda fotoğraflaya bilirmsiniz Adanalıyım merak ettim He bu arada elinize sağlık güzel görünüyor

3. 61Furkan61

61Furkan61
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    Iste bu kadar :) sabuncubeli bitti :)

4. PhantasiTurke

PhantasiTurke
    Plaka

13
    9
    65
    MAN
    TruckersMP Profili
    Harita Üzerinde Calisan Arkadaslarimizi Tebrik Ediyorum. Hakikaten Güzel isler Cikariyorsunuz.
    Bu haritayi Yapabilmek icin pc basindan kalkmadan calistiginizi sahsen biliyorum.

Bu nedenledir ki Konuyu takip eden arkadaslara sesleniyorum
    Oturdugunuz yerden yorumlar yaparak arkadaslarimizin calisma hevesini kirici sözler söylemeyelim,
    Aksine arkadaslarla irtibata gecip bu ise nasil yardimci olabileciginiz hakkinda bilgi edinmenizi rica ederim (sahsimca)

Bu isi yapan ekibin, bu is icin hicbir kar amaci gütmedigini harita tamamlandiginda ise ,
    hicbir kar amaci gütmeden harita modunu burada sizlerle paylasacaklarini da unutmayalim lütfen.

Saygilar

Sergen61 ve Kevin Wayne bunu beğendi.
  5. Charles

Charles
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

33
    399
    382
    230
    DAF
    TruckersMP Profili
    Harita üzerinde çalışan arkadaşlar ellerinize sağlık emeğinize sağlık..Bir Karşıyakalı olarak İzmir - Manisa yolunu defalarca gitmişliğim bulunmaktadır ve siz şu ana kadar Sabuncubeli' nin en pis dediğimiz bölgesini çok güzel editlemişsiniz gerisi zaten sizi çok zorlamayacaktır..

Çok küçük bir detaydan bahsedeyim yamayı çok hoş gösterebilir internette de bulabilirsiniz sanırım..

Manisa istikametinden İzmir'e gidişte ; hemen İzmir girişinde alay komutanlığına yaklaşırken bir kaçıs rampası var freni patlayan tırlar için çok meşhurdur bir sürü tırın freni patlayıp alay komutanlığına dalmaları sonucu yapılmış bir rampadır..Şahsi görüşüm yamada çok hoş durabilir..

Kevin Wayne bunu beğendi.
  6. 61Furkan61

61Furkan61
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    o dediginiz rampayi bende ariyorum yani belki internete model cizenler koydu ise onu bende yapmayi dusunuyordum aslinda tsm haritasinda calisirken sign yani levhalar icerisinde kacis rampasinin levhasini gormustum ama objesine hic bakmadim varmiydi yokmuydu olsa bile onu turkiye haritasina kodlamak zor olacaktir kodlama bilen birileri yardim ederse olabilir tam inisin ortasinda biryerlerde o rampa aslinda o rampayi kendimizde yapabiliriz kavsak objeleri ile birlestirerek ama bize o orjinal olarak kacis rampasinin modeli gerek yola koyabilelim oyle daha guzel olur bakalim bulabilirsem koyacagim onuda

7. [TR]QuArTeSs

[TR]QuArTeSs

134
    31
    100
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Kewin kardeşim sordum ama görmedin sanırım adana ve mersini akdeniz bölgesinin falan resimlerinide atarmısınız eğer bittiyse

8. 61Furkan61

61Furkan61
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    Oralari daha yapilmadi

9. 61Furkan61

61Furkan61
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    En son bilgileri vereyim arkadaslar manisa bitti hayirli olsun izmir manisa yoluda bitti manisa-akhisar-balikesir yolunun yarisida bu gun tamamlanmis bulunmakta balikesir sinirlari icerissinde yer alan ikizcetepeler baraji yapim asamasinda orada kaldim bu gun ama manisanin cikisinda bulunan gediz nehri ve koprusu tamamlandi bu aksamda yapabilirsen balikesire kadar yolu tamamlayip balikesir sehir yapimi baslangicinda birakacagim ve izmir sehrini tamalayacagim resimler gelecek ileride

10. [TR]QuArTeSs

[TR]QuArTeSs

134
    31
    100
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Kolay gelsin ama akdeniz bölgesinede biraz özenirseniz süper bir harita olur

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.