1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Süresiz yasaklanma

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Turk IYI tarafından 25 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Turk IYI

Turk IYI
    Kayıtlı Kullanıcı

27
    11
    3
    0
    Selamlar dostlar, hesabımın toplamda 8 yasaklanması olup son yasaklanmamın 17 eylül 2016 da süresiz olarak verilmiş olması hakkında bir sorum olacak bir arkadaşım hesabının süresiz banının üstünden 1 yıl geçtikten sonra banının açıldığını söylüyor ve ben açıldığına şahidim. Benim banım üstünden 1 yıl geçmesine rağmen neden açılmadı ? Ayrıca üzerinden uzun zaman geçtiği için itiraz yolu ile banlayan admin ile iletişim kuramıyorum. Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

2. Yasin 53

Yasin 53
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.038
    2.664
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    WOTMP.com bunu beğendi.
  3. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Bir yıl geçtikten sonra banlar 4. 5. ve 6. banlar için geçerliliğini kaybediyor. Sınırsız banın kaldırılması gibi bir durum yok diye biliyorum.

Yasin 53 bunu beğendi.
  4. Turk IYI

Turk IYI
    Kayıtlı Kullanıcı

27
    11
    3
    0
    dostum 2 kez perma ban yemiş bir hesap gösterebilirim :)

5. AliKurtulus

AliKurtulus
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.251
    1.775
    250
    Benim banımda 1 yıl sonra açıldı ama Kanıt yetersizliginden açıldı. Ayrıyeten beni banlayan admin bakmadı itirazıma Direk Cm baktı onunda faydası var.

6. SScrack

SScrack
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    1.862
    4.104
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    6. ban ile perma ban yeme şerefine nail olan kişilerin banları maalesef açılmıyor. Arkadaşın aynı kullanıcı adı veyahut benzeri ile yeni bir hesap açmış olabilir. Bunu da TruckersMP sitesinden hesap açılma tarihinden kontrol edebilirsiniz. Ya da şöyle bir durum olmuş olabilir 5. banını yedikten sonra bazı banlarının üzerinden 1 sene geçtiyse onlar geçersiz kalmıştır.

7. Turk IYI

Turk IYI
    Kayıtlı Kullanıcı

27
    11
    3
    0
    arkadaşın 12. banı perma ve 1 yıl sonrasında açılıyor ve 7. banında tekrar perma yiyor.

8. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    dostum peki permalar üzerinden bir yıl geçtiği için mi açılmış yoksa adminin kararı veya hatalı bir ban yüzünden mi? Link varsa bakalım bi profile.

9. SScrack

SScrack
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    1.862
    4.104
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    TruckersMP ID'sini atabilir misin?

10. Turk IYI

Turk IYI
    Kayıtlı Kullanıcı

27
    11
    3
    0
    Cm nedir ?
    Dostum arkadaş oyunun 3376. katılımcısı 12. banında perma yiyor ve banı açılıyor onun üzerine bir 7ban daha yiyip son 7. perma ban yiyor onun hesabı şuan kapalı ama ben bu perma açılma konusunu duyunca benim neden açılmadığını merak ediyorum.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.