1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel şüpheli monitör Asus VG278Q

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve OttomanWolf-89 tarafından 20 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

1. OttomanWolf-89

OttomanWolf-89
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    453
    114
    180
    Volvo
    TruckersMP Profili
    herkese merhaba arkadaşlar cuma günü asus VG278Q modelini aldım bugün kargodan geldi panelin üst kısmı sağ ve sol tarafı videodaki gibi oynuyor içinden hdmı kablosu çıkmadı bugün kutu açılımı videolarına baktım çıkıyor kutunun resimleride böyle orjinal bağlantı bantı yok vatan kendi bantını atmış kutudan çıkarırken özen gösterdim hiç ellemedim ekranı ama 2 parmak izi vardı 14 gün içinde iade etme şansım var herhangi birinizin başına geldimi bu çok alışveriş yaptım vatandan ilk kez böyle karşılaştım

https://www.youtube.com/watch?v=kUbwUD6fTJE&feature=youtu.be

https://prnt.sc/nqy7pi

https://prnt.sc/nqy895

2. Tuğrul Han

Tuğrul Han
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

531
    223
    135
    Aldığın ürün sıfır yalnız alan kişi beğenmemiş geri götürmüş. Ürünün açılmamışını isteme hakkın var müşteri hizmetlerini ara durumu anlat ürünün sıfırını iste vakit geçirmeden değiştirirler merak etme.

3. Hapton

Hapton

390
    812
    230
    Monitör üzerinde montaj hatası olduğu çok açık bir şekilde belli. Cümlede belirttiğiniz gibi 14 gün iade etme süreci var. Ürünü iade edin, aynı ürünü başka firmadan alın. İçimden gelen bir his size sattıkları ürünün 2.el olduğunu söylüyor.

alpkaankrdmn bunu beğendi.
  4. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    İçindeki ses öyle diyebilir ürün sıfır dediğim gibi ya teşhir ürünü yada kullanıcı geri getirmiş mesele değil açılmamışını isteme hakkı var.

5. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Tahmin ettiğim kadarıyla birisi o monitörü kullanıp geri iade etmiş, ayrıca o sağ ve sol köşenin öyle hareket etmesi normal değil.

6. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Senin adına vatan bilgisayarı aradım müşteri temsilcisi yücel beyle görüştüm durumu anlattım bana ürünü internet üzerinden mi almış diye sordu ben bilemediğimden cevap veremedim üzülme vatan bilgisayar milletin dediği gibi sıradan firma değil kendilerini aramanı söylediler Tel :0850 222 56 56 değişim isteme hakkın var kimsenin dolmuşuna gelme bildiğim firma yıllardır alış veriş yaptığım yer benim bazen başıma böyle şeyler geliyor ilgileniyorlar sıkıntı yapma.

7. Hapton

Hapton

390
    812
    230
    Unutmayın, bir ürün kutuyu açıldığı anda 2. el oluyor.

Razor3214 bunu beğendi.
  8. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Biliyorum

9. Hapton

Hapton

390
    812
    230
    Böyle söylemişsin, bunu belirttim.

10. Seddoo

Seddoo
    Plaka

36
    652
    567
    175
    Volvo
    Kusurlu bir ürün acilen iade et.. Vatan'in nasil kandirmaya yönelik bi şirket olduğunu çok yakinen bildiğimden, kusurlu arizali ürünleri " belki anlamazlar " diyerek yine paketleyip rafa sorunsuz ürünmüş gibi satişa koyan bi firma olduğunu bildiğimden şaşirmiyorum.. Kendin söylüyosun işte üzerinde parmak izleri vardi bilmem ne olmuştu diye, Büyük ihtimal senden önce o mönitörü biri aldi bakti ekran oynak moynak kusurlu ürün, iade ettiği ürünü şimdide sana satmişlar..