1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Suç kimde ?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Mr UsLu tarafından 20 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Mr UsLu

Mr UsLu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

204
    41
    95
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hatalı olan benmiyim yoksa o mu ? Bana 2 ay ban yiyeceğimi idda etti. Canlı yayındaymış pinfomu almış. Bende kayıttaydım. Rapor ettim rapora bunu yazdım. Sağımdan grip beni sıkıştırıp hasar verdi önümde takıldı bloklandı benim 2 ay ban yiyeceğimi idda etti. Hız sınırlarına uyuyordum Duisburg-Calais arası kalabalık olduğu için sollama zaten yasak ve ayrıca normaldede sollamanın yasak olduğu yerde beni solladı hız sınırlarına uymayarak. Ters şeride girerek önünden gelen 2 adama kasıtlı olarak çarptı.
    Kanıt https://youtu.be/VOYP2rNIY5k

2. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

0
    1
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Sende krdş

sametjohan bunu beğendi.
  3. DURUSOY

DURUSOY
    Plaka

194
    253
    165
    DAF
    TruckersMP Profili
    Hata Tabiki Onda Sen İçini Rahat Tut O Adam %100 Ban Yiyecektir . İyi Forumlar.

4. Mertnl97

Mertnl97

26
    9
    3
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    onun hatası var bazı oyuncular kendilerini birşey zannettikleri için öyle demiş 'Bana 2 ay ban yiyeceğimi idda etti. Canlı yayındaymış pinfomu almış'

5. BASHKOOV

BASHKOOV
    Plaka

31
    642
    916
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    En baştaki gibi kapışmak, birbirine yol vermemek yasak. En başta yan yanayken ikiniz de suçlusunuz. Yol verin birbirinize ölmezsiniz. Videonun 2. Bölümünde tabii ki diğer arkadaşın hatası var bodozlama girmiş, rammingten banlanmalı

6. Mr UsLu

Mr UsLu
    Plaka

204
    41
    95
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hocam ben zaten 1 2 gittim durur belki diye durmadı bende durdum suç nasıl bende oluyor anlamış değilim adam sağımdan giriyor basıyor beni sıkıştırıyor hasar veriyor

7. BASHKOOV

BASHKOOV
    Plaka

31
    642
    916
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İşte bırakmıyosun sen de onu suça ortak oluyosun. Onunki zaten hata. Böyle kapışmalar blocklamaya giriyor. Böyle durumlarda sal adamı gitsin naparsa yapsın.

Ayrıca şunu da söyliyim bunu kişisel olarak algılama; belki sen sol şeritten geldin de onu sıkıştırdın. Videonun öncesinde ne olduğunu bilemediğimiz için söylüyorum.

8. Mr UsLu

Mr UsLu
    Plaka

204
    41
    95
    Scania
    TruckersMP Profili
    Anladım inşallah oda raporlada canlı yayındaysa direk sağıma girdi gözükür zaten ben sağıma girdiğinde kayıta başladım.

9. BASHKOOV

BASHKOOV
    Plaka

31
    642
    916
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Tahminimce baştaki kapışmadan bişey çıkmaz yani ikinize de ceza gelmez büyük ihtimalle. Ancak ikinci bölümde kafadan girdiği için ona ban uygulanmalı. Bekleyip görelim bakalım, iyi forumlar.

sametjohan bunu beğendi.
  10. Gulf20

Gulf20

242
    63
    150
    adminin sana ceza vermesi yanlış olur. yanına girmeyi iyi beceriyor sen durunca oradan çıkmayıda becersin bir zahmet. ilk bölümden belki ceza yemez ama 2nci bölümden her türlü ban yer.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.