1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Steam'da Seviye Kasmak

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Lance tarafından 20 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

1. SScrack

SScrack
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    1.862
    4.104
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Biraz araştırma yaparak yeni siteleri bulabilirsiniz. En eski ve bilindik sitelerden örnek vermek gerekirse:

www.freesteamkeys.com

www.indiegala.com

www.humblebundle.com (Bu siteden hem uygun paketleri satın alabilir hem de ara ara ücretsiz olarak dağıtılan keylerden yararlanabilirsiniz.)

2. Emirhan kurt 29

Emirhan kurt 29
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

524
    260
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    ben 9 seviyeyim onu nasıl 10 yapabiliirm yardımcı olur musun

3. SScrack

SScrack
    Plaka

32
    1.862
    4.104
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Envanterinizde düşmüş olan kart varsa geri kalan kısmını pazardan satın almanız gerekmektedir. Eğer envanterinizde kart yoksa Steam Pazar'dan oyuna sahip olmadan düşük bütçeli kartları alabilirsiniz.

4. Emirhan kurt 29

Emirhan kurt 29
    Plaka

524
    260
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    tşk ederim

5. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Farzet ki son seviyedesin. Eline geçen ne faydası ne :)

6. UmutY

UmutY
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

47
    19
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bende isteyordum hep bi ara youtubede araştırdım baya yollarını bulma vb bi kaç bot var steamda onlara gems mücevher karşılığı steamda biriken cevher karsılıgı misli kadar takas atıyor sana kabul ediyorsun sana oyun kartları atıyor öyle öyle kasılıyorsun level .

7. CALISKAN16

CALISKAN16
    Plaka

54
    11
    85
    DAF
    TruckersMP Profili
    Dostum max 50 ye kadar kas ondan fazlasını kasma inan pişman oluyorsun.Nerden biliyorsun diye sorarsan 2 hesabım 111 1 hesabım 60 bir diğeri 50 level.50.levelinden sonra bir sürü para gidiyor.Nasıl yapacağına gelirsek steamden oyun kartlarını alıyorsun rozet işliyorsun.Uğraşmak istemiyorsan direk key karşılığı level botlardan da alabilirsin topluca.

Lance bunu beğendi.
  8. TuggY TR

TuggY TR
    Plaka

34
    10
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Dostum csgo yada pubg de herhangi bir kasa anahtarını steamde level botları var bunlarla takas yaparak seviye atlayabilirsin anahtar karşılığı sana 10 15 set arası koleksiyon kartı veriyor bunları steamde işleyerek seviye atlayabilirsin :)