1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel steam_api.dll hatası alıyorum nasıl çözerim ve neden boyle bişey olmuştur

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve erenbsbs tarafından 4 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. erenbsbs

erenbsbs
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

22
    83
    4
    35
    TruckersMP Profili
    Beyler daha dun outlast oynuyordum bugun oynamadan once virüs taraması yaptırdım sonrasında oyuna girdim ve oyunda steam_api.dll hatası aldım bu sizce neden olmuştur ve bunu nasıl çözebilrim internette araştırdım ets2 gibi oyunlarda vardı açıkçası onlardan pek bişey anlamadım lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler ...

2. volkanyldrm053

volkanyldrm053
    Plaka

33
    702
    536
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    özeliklerden oyun ön bellegini dogrulama yapmayı dene eksik dosyaları indirir bazen virus programları dosyaları silebiliyo

3. erenbsbs

erenbsbs

22
    83
    4
    35
    TruckersMP Profili
    bulamadım ozelliklerde onu

4. Kütüphaneden oyunun üzerine gelin sağ click yapın özellikler diyin yerel dosyalara girip oyun önbelliğini doğrula diyin ve bekleyin hatada büyük ihtimal antivirüs programın dosyayı virüs olarak gördü ve sildi:cay:

5. khushbu

khushbu
    Kayıtlı Kullanıcı

30
    1
    0
    0
  6. albaywolf

albaywolf
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

37
    126
    80
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Crackli oynuyorsan oyunu satın alarak sorunu çözebilirsin.

7. Nemesis306

Nemesis306
    Plaka

19
    666
    755
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ya oynasın işte korsanlı korsanlı niye karışıyorsunuz? Sen orjinal oyna o crackli oynasın. Bundan sana ne?