1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Steam ?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve erenue23 tarafından 28 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. erenue23

erenue23
    Kayıtlı Kullanıcı

9
    0
    15
    Volvo
    Merhaba sizlere bişey sormak istiyorum
    arkadasım steam hesabından ets2 oyunu satın aldı . fakat pc formatladıgı için oyunları silindi arkadaşımın aklına şu takıldı steam pc yükleyip oyun kutüphanesine mi kuracak yoksa oyuna bi daha mı para verecek ?

2. mert1925

mert1925
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

32
    24
    0
    65
    Mercedes
    steamde oyunlar durur silinmez steam yükleyip kütüphaneden indirsin oyunu tekrar

3. onureiz

onureiz
    Plaka

199
    66
    115
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Oyun kütüphanesinden kurabilir.

4. volkanyldrm053

volkanyldrm053
    Plaka

33
    702
    536
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    oyunlar silmeden yedek yapabilirsen bu harc disk olur dvd olur flash olur geri yüklemek daha kolay oluyor heleki hesapda cok oyunlar için

5. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    32 Bit işletim sistemi kullanıyorsanız steam ide C diskine kurduysanız, C:\Program Files\Steam\steamapps\common klasörü içine oyun dosylarını atar. Eğer 64 Bit işletim sistemi kullanıyorsanız steam ide C diskine kurduysanız, C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common klasörü içine oyun dosylarını atar. Orada kurulu oyun dosyalarını görebilrsiniz.

Yaralı olması dileğimle...