1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Steam Hesabımı Çaldırmaktan Son Anda Kurtuldum

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 29 Eylül 2019 başlatılmıştır.

1. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Öyle kişilerin profil linkini ve konu detayını steam destek ekibine şikayet edinki, başkalarının hesabı da gitmesin. Buna düşecek kişiler çok çünkü..

DaNgEr900 bunu beğendi.
  2. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Linki konuya ekedim başkan.

DaNgEr900, ssBASKAN ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  3. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    geçmiş olsun ama hiç bir yönetici bunu yapmaz link vermez yada özel mesaj atmaz suçun varsa cezayı verir sende itiraz edersin;) tanımadığınız kişilerden mesajla atılan linklere tıklamayın

4. Yedi Bela

Yedi Bela
    Plaka

42
    508
    330
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Banka dolandırılıcığın steam versiyonu :))

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  5. Vueenx

Vueenx
    Plaka

1.517
    1.108
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Böyle şeylere inanma engeli at geç baştan belli yalan olduğu.

6. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Kimlik bilgileriniz terör örgütü tarafından kullanılmış, şu hesaba hemen 50.000 Afyon Dinar'ı gönderin.
    Steam hesabımda sadece 25 kişi arkadaş olarak ekli, gelen istekleri de önce kontrol edip öyle onaylıyorum veya reddediyorum. Siz siz olun; arkadaş listem çok olsun diye her gelen isteği onaylamayın. Çoğu zaman faydadan fazla zarar getirebilir. Geçmiş olsun.

Cemsnbc bunu beğendi.
  7. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben daha ilk okuduğumda anladım dolandırıcı olduğunu. Yazmaya çalıştım ama bilgisayar kapandı akşam. :U

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  8. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Siz ticket atmadığınız sürece hiçbir moderatör, guard çalışanı sizinle iletişime geçmez bu sadece Steam için geçerli değil diğer tüm platformlarda iletişim politikası aynıdır. Sizi banlarlar siz itiraz ettiğinizde iletişim başlar. Desteğe ihtiyacınız olur iletişimi siz baslatırsınız. Biri ben falanca mevkideyim diyorsa bilinki sahtekardır. Tüm forumdaşlarımıza duyuralım bu konu vesilesiyle.

DaNgEr900, Razor3214, Cemsnbc ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  9. Nemesis306

Nemesis306
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

19
    666
    755
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hayırlı olsun, ucuz yırtmışsın :D Önerim, telefonla Steam Guard'ı açmak. Böylece daha iyi korunabilirsin. (bunu diyen kişinin Steam Guard'ı eposta ile olması :D)

Ufak bir not; bu Binder denilen "moderatör"ün hesabı cidden çalınmış. Çünkü SteamRep bana "VALVE ADMIN" diyor. https://prnt.sc/pd2xpz Ayrıca keşke o moderatörün hesabının çalındığını söyleseydin, bir moderatör olduğu için kimseye dolandırıcılık yapmaması için derhal hesabını kurtarırlardı.

Son düzenleme: 1 Ekim 2019
  10. talha22

talha22
    Kayıtlı Kullanıcı

20
    1
    0
    0
    Konuyu diriltmiş olucam galiba ama aynı şey bugün başıma geldi ve bu steam gibi platformlarda yeni olduğum için dolandırıcılık yöntemi olduğunu anlamadım ve hesabım çalındı geri almanın bir yolu yok mu gerçekten bilmiyordum bu tür dolandırıcılık çeşitlerinin olduğunu yardım ederseniz çok sevinirim