1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Steam Hesabı WOT hesabı ile eşleşmiyor?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve ibra tarafından 12 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ibra

ibra
    Kayıtlı Kullanıcı

37
    2
    2
    0
    İyi günler herkese. Sorunum şu uzun zamandır ara sıra Euro Truck Simulator 2 oynuyorum. Her zaman World of Trucks hesabı ile eşleştiriyorum. Geçenlerde yeni dlc paketleri aldım ve sıfırdan başlamak için profilimi silip yeni profil oluşturdum. World of Trucks'a bağladım fakat ayarlardan çevrimiçine girdiğimde "halihazırda kullanılan steam hesabı world of trucks profili tarafından kullanılan steam hesabı ile eşleşmediği için yeni içerik world of trucks'a bağlanamıyor." uyarısı görüyorum bu zamana kadar böyle bir şeyle karşılaşmıyordum. ingilizcem çok iyi olmadığı için destek ile bağlantı kurup yapamıyorum. Lütfen yardım.

2. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yazacağın metni buraya yaz. İngilizce bilen arkadaşlar çeviri yapıp atsınlar sana...

ibra ve hoca33 2 bunu beğendi.
  3. ibra

ibra
    Kayıtlı Kullanıcı

37
    2
    2
    0
    Google çeviri ile hallettim teşekkür ederim cevap için38 KAYSERİLİ 38. benzer problemle karşılaşanlar için açıklayayım: başka mail adresiyle world of trucks sitesine yeni profil amçıştım 2 profil birbiriyle çakıştığı için ikisi de çalışmıyormuş. scs software destek ekibi profilleren birini sildi düzeldi. konu kilitlenebilir.

hoca33 2 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.