1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Steam Hesabı WOT hesabı ile eşleşmiyor?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve sfkztrk tarafından 30 Mart 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. sfkztrk

sfkztrk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    74
    36
    75
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Etkinlik görevini yapayım dedim ama bir sorunlar zincirine ulaştım ulaşdım sanırım kendim çıkmadım işin içinden o yüzden yardım alayım dedim.

Etkinlik görevinde Ancona'ya yükler gözükmüyordu, bunun için birinin yazısını gördüm onu yapmaya çalışdım.

''Eğer Ancona'ya harici sözleşme ile yük bulamayan varsa aşağıda bahsedeceğim adımları uygulasın.

Bunun sebebi. İtalya ek paketinin World of Trucks hesabına bağlı olmamasından kaynaklı.

1-)
    Ana menüdeyken Seçenekler'e tıklayın.
    2-)Gelen ekrandan Çevrimiçi'yi seçin.
    3-)Göz at butonuna tıklayın.
    4-)İçerik Gezgini isimli bir pencere ile karşılaşacaksınız. Bu ekranda sahip olduğunuz harita paketlerini göreceksiniz.
    5-)DLC - Italıa World of Trucks hesabınıza bağlı değilse üzerine tıklayıp Bağla seçeneğine tıklayın.
    6-)Yükü teslim alacağınız şehri tekrar kontrol edin. ''

Çevrimiçi kısmına gidince gözat butonu tıklanmıyor.

Böyle bir sorun çıkıyor.

Steam hesabını bağlamak için www.worldoftrucks.com adresine gittiğimde de böyle bir sorun çıkıyor.

Online girebiliyorum ama hiç bir problem çıkmıyor hep böyle oynuyordum zaten.

2. kakashi kuscul

kakashi kuscul
    Kayıtlı Kullanıcı

31
    11
    15
    0
    hocam keşke hızlı resim kullnmasanız

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  3. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bende göremiyorum evet

4. sfkztrk

sfkztrk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    74
    36
    75
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Allah Allah öncedende kullanmışdımda sorun yaşamamışdım kusura bakmayın. Sorunu saatlerde uğraştırdı ama hallettim sonunda iki wot hesabı birbirine karışmış o yüzden sorun yaşamışım ama şuan çözüldü.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.