1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Steam guard kodu alamıyorum !

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve OnLyTranCe tarafından 9 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. OnLyTranCe

OnLyTranCe
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

354
    309
    165
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar dün 2 hesabıma rahatlıkla giriş yaparken şuan 2 sinede giriş yapamıyorum hesabımda hotmaille olabilecek bütün işlemleri gerçekleştiremiyorum guard kodu veya herhangi bir kod yollamıyor yardımcı olur musunuz ?
    Birde bunu diyiyor;
    http://prntscr.com/hl7at0

Son düzenleme: 9 Aralık 2017
  2. HelmeS

HelmeS
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

587
    666
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Belirtmiş olduğunuz ekran görüntüsü bende de çıkıyor ; insanların kayıt olurken yanlış e-mail girdiklerini düşünerekten değiştirme imkanı veriyorlar.
    Ona ayrıyetten hesabınızla ilgili belirtmiş olduğunuz gibi kısıtlamalar ile karşılıyorsanız Speam Support biriminden Ticket oluşturmanızı öneririm, 3 iş günü içerisinde dönüş yapacaklardır.

OnLyTranCe bunu beğendi.
  3. OnLyTranCe

OnLyTranCe

354
    309
    165
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Onu bende bugün ilk defa verdi bayadır kullanıyorum hesabımı.Evet diyorum kodu yolluyor ama hotmaile kod gelmiyor ayriyetten ticket oluşturmaya çalıştırdığımda benimle iletişime geçecekleri e postadan onay kodu istiyorlar onuda yolla diyorum onada kod gelmiyor ?
    Edit: kısacası tickette atamıyorum..

4. HelmeS

HelmeS

587
    666
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hotmail.com destek birimine ulaşmanızı öneriyorum o zaman ; ulaşacağınız destek te steam üzerinden mailime kayıtlı hiç bir kod alamıyorum şeklinde cümleler kurun ve ticketi oluşturun. Aynı şekilde onlarda 3 iş günü içersinde dönüş yapacaklardır.

OnLyTranCe bunu beğendi.
  5. OnLyTranCe

OnLyTranCe

354
    309
    165
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Şuan gmail üzerinden atmayı denedim kodu yolladı ve girdim ticketi attım.

6. HelmeS

HelmeS

587
    666
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Probleminiz çözüldü mü?

OnLyTranCe bunu beğendi.
  7. OnLyTranCe

OnLyTranCe

354
    309
    165
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Problemim hala çözülmedi ticket attım.Hala erişim sağlayamıyorum hesabıma sadece ticket atarken onaylama kodu istiyorlardı ben .com girdiğimde kodu yollamıyordu fakat gmail hesabımla kodu almayı denediğimde yolladı ilginç..

8. HelmeS

HelmeS

587
    666
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hotmail kaynaklı veyahut steam hesabınıza dair ek bir sorun olabilir. Dediğiniz gibi ticket gönderdiyseniz yakın zamanda sonuç alacağınızdan eminim. Forumu kullanığınız için teşekkürler, iyi forumlar.

OnLyTranCe bunu beğendi.
  9. OnLyTranCe

OnLyTranCe

354
    309
    165
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Dediğim gibi hotmaile herhangi bir kod hiçbir türlü gelmiyordu fakat şimdi gmail girdim ve kodu anında yolladı ticketimide atmış oldum önemli olan buydu ticketi attıktan sonra yardımcı olacaklarına bende eminim.. Sorunum hotmail bazlı ise ne yapabilirim ?

10. HelmeS

HelmeS

587
    666
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sorun hotmail kaynaklı ise ticket sonucunda gelecek cevaptan yaşamız olduğunuz sorunu dile getirebilir ve kodlar alamadığınızı belirtebilirsiniz. Buna sonuç olarakta hesabınızla ilgili en doğru cevapları eğer sorun onlardaysa onların vereceğinden eminim.

OnLyTranCe bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.