1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Steam GTA V klasörü dosya listesi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve nokta tarafından 10 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. nokta

nokta
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

716
    1.198
    250
    Herkese iyi forumlar, GTA V'de mod kullanıp modu silmemize rağmen oyuna girdiğimizde ban yedik. Aynı hatayı bir daha yapmamak ve 1 ay ban yememek için sizlerden ricam, daha önce hiç mod kullanmamış ve oyunu Steam'den almış arkadaşlar acaba GTA V klasörünü çekip atabilir mi? İnternetten onlarca kaynak buldum ama bir çoğu Steam'siz ve eski fotoğraf sunuyor. Sizlerin attığı fotoğraflara göre bende dosyamı düzenler modlardan arınırım. Teşekkürler.

Bulduklarım;
    https://www.reddit.com/r/GrandTheft...anyone_have_a_tree_of_the_grand_theft_auto_v/

https://www.reddit.com/r/GrandTheft...4s5/what_does_a_clean_gta_5_folder_look_like/

Benim dosyam;

2. Biliyorum 60 gb çok ama bence en temizi baştan indir :)

Kedi bunu beğendi.
  3. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    mod, plugins, startup.rphs, GameBackups.rph ve tüm dll ve exe uzantılı dosyaları silip, steam üzerinden dosyaları doğrula.

38 KAYSERİLİ 38, nokta ve Baranonen34 bunu beğendi.
  4. nokta

nokta

716
    1.198
    250
    Teşekkürler, dediğiniz gibi yaptım, yaklaşık 1GB'lık bir indirme yaptı. Canımdan can aldı ama olsun.

Oyunun en temiz hali aşağıdaki gibidir.

5. Express

Express
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

470
    492
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
    Hiç Gta 5 dosyalarını görmemiştim malum sistem kaldırmıyo onuda görmüş olduk

mag339 bunu beğendi.
  6. BulleTradek

BulleTradek
    Plaka

905
    196
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Fakirliğin gözü kör olsun :D

mag339 ve volkanyldrm053 bunu beğendi.
  7. gta 5 hata

gta 5 hata
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    1
    0
    15
    yönetmen benim gta 5 çalıuşmayı durdurdu diyo bende gittim unins00 a bastım gta 5 çalışmayı durdurdu diyo unins00 dosyası olan atabilirmi skype:kikimaro*sessizce nöbetdeyiz*

https://hizliresim.com/nWdXXR

resmi

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 8 Ağustos 2017
  8. rdelka

rdelka
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    1
    0
    0
    kardeşim bende CommonRedist, Mod, Plugins yok. Ne yapmalıyım? Dosya bütünlüğü doğrulama yapıyorum, ama neden bu kadar uzun sürüyor? ve doğrulama bittikten sonra, olmayan dosyalar gelecek mi??

9. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Eksik olduğunu düşündüğünüz dosya varsa doğrulama yapmanız lazım, tek tek eksiği bulmak amacıyla oyun klasörünü taradığı için biraz uzun sürebilir ama bittikten sonra eksik olan dosyaları indirir.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  10. ssv4x

ssv4x

932
    590
    185
    Mercedes
    Bilgi amaçlı olarak kendi dosya listemi bırakayım

Fakat benim oyunum Steam sürümü değil, Social Club hesabıyla oynuyorum. :)