1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Steam Ekleme

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve alikvp tarafından 15 Kasım 2019 başlatılmıştır.

1. alikvp

alikvp
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    Arkadaslar forumdan bana ekli olmayan arkadaslarda var forumdaki uyeler yoneticiler neden bir birini eklemiyor ben denk geldigimi steam dan ekliyorum fakat kabul etmeyenlerde var burasi hem arkadas hem aile ortami deyilmi benmi yanlis anladim millet sadece yardim almaya geliyor onun harici oyunda aktivite de gerekli benim dusuncem bu ben gene steam profil adresimi koyuyorum ekleyen ekler iyi forumlar https://steamcommunity.com/profiles/76561198135475816/

Extreme bunu beğendi.
  2. emre kaya

emre kaya
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    305
    95
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arada konvoylar felan oluyo duyuruluyo ama eklemek yerine discord adresi kurulsa sayfa adına bence daha mantıklı olur gezmek isteyenler beraber odalara girerler felan yani dc iyi olabilir benim görüşüm

3. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hem steamda arkadaş ekleme sınırı var ondan olabilir hem de biraz güven meselesi mesela bende eskiden tanımadıklarımı ekliyordum gelen istekleri kabul ediyordum ama bundan 1 kere başım yandı ve şuan herkesin isteğini kabul etmiyorum bu yüzden oyun aktiviteleri için discord sunucuları daha mantıklı olabiliyor.

Razor3214 bunu beğendi.
  4. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ayrıca bu forumun zaten discord sunucusu var bu linke tıklayarak katılabilirsiniz.