1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Steam durduruldu hatası..

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve kalenfer tarafından 1 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. kalenfer

kalenfer
    Kayıtlı Kullanıcı

1
    0
    0
    Arkadaşlar benim laptop bilgisayarım 2 gb ram ve paylaşımlı ekran kartına sahip fakat ben bu oyunu en düşük ayarlar da oynuyorum çok uzun zamandır oynarken hiçbir problem yoktu ta ki multiplayer de oynayana dek.single da hiçbir problem olmuyor ama eu1 serverin de bir müddet sonra özellikle listede çok kişi geldiğin de takılıyor hiçbir şey yapamıyorum ve en sonunda steam durduruldu diyor.eu2 serverinde ise kaza yaptığım zaman tır devrildiği zaman takııyor ve aynı hatayı alıyorum arkadaşlar lütfen yardım bu sorunun çözümü nedir single de hiçbir problem yokken neden mp de bununla karşılaşıyorum?

2. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Cvp: Steam durduruldu hatası..

Multiplayer modu stabil olmadığı için güçlü sistemlerde bile kasmalara neden olabiliyor.
    MP modu, scs tarafından yapılmadığı için optimizasyon sorunları mevcut.

Ayrıca şunlarıda denemeni öneririm;

• Steam programını açıp, Kütüphane sekmesine tıklayın.
    • Kütüphanenizde bulunan Euro Truck Simulator 2 oyununa sağ tıklayıp, Özellikler butonuna tıklayın.
    • Oyun içi Steam Arayüzünü etkinleştir ayarındaki tiki kaldırın ve Kapat butonuna basın.
    • Ramde azda olsa yer açılacak.

Modu OpenGL'yi etkinleştirip oynamayı deneyin;
    http://www.ets2mptr.com/konu-ets2-mp-komut-satiri-istemleri-command-line.html

3. WİNCHESTEARARMY

WİNCHESTEARARMY
    Kayıtlı Kullanıcı

16
    0
    15
    MAN
    Cvp: Steam durduruldu hatası..

PC'In İ İşlemci İse Sana Turbo Bost'u Öneririm , GHZ'in Yükselirse Belki Takılmalar Azalabilir.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.