1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Steam de oyun satın alamama.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ALONE_DARK tarafından 9 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. ALONE_DARK

ALONE_DARK
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

929
    356
    135
    TruckersMP Profili
    Scandinavia çıktından beri oyun satın alamıyorum.
    Satın almak istediğimde!
    Alışveriş sepetinizdeki bir ya da birden fazla ürünün ödeme işlemi gerçekleştirildiğinden bu işlem şu anda tamamlanamaz.
    Uyarısı geliyor. Steame ticket attım konuyla ilgili. Yanılmıyorsam otamatik bir cevap geldi hemen.
    Onaylı olmayan bir tarayıcıdan 7 gündür giriyormuşum oda yanılmıyorsam bu siteye üye olmak için google chrome ile giriş yaptım için. az önce onayladım ama değişen bişi yok ayın 16 sına kadar pazar kapalıymış güvenliğimi sağlamak için vs.

Bu sorunu erkenden ortadan kaldırmanın bir yolu varmıdır ? Nette bu soruna dair bişi bulamadım.

2. 25 Mustafa

25 Mustafa
    Plaka

28
    462
    114
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sepete eklediğin ürünlerin hepsini kaldır iptal et alacagın ürünü tekrardan seç.

3. ALONE_DARK

ALONE_DARK

929
    356
    135
    TruckersMP Profili
    Bunu bir çok kez yaptım lakin değişen bir şey olmadı.

4. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    "Steam Guard" nedeniyle olmuştur. Söylediğiniz gibi farklı tarayıcılardan/bilgisayarlardan hesaba erişildiğinde hesabı korumaya alıyor. Devre dışı bırakma fikri aklıma geldi fakat devre dışı bıraktığınızda da aynı şekilde 15 gün korumaya alıyormuş hesabı. Malesef bir çözümü yok gibi gözüküyor.

Edit: Bir başka steam hesabıyla "hediye" olarak almak denenebilinir.

ALONE_DARK bunu beğendi.
  5. ALONE_DARK

ALONE_DARK

929
    356
    135
    TruckersMP Profili
    Hımm teşekkürler cevap için.