1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Steam Başka Bir PC'ye Oyun Kopyalama

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ECan tarafından 8 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. ECan

ECan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

33
    16
    2
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Evet arkadaşlar anlatmak istediğim yeni bir bilgisayar almak üzereyim eski bilgisayarımdan oyunları HardDisk'e atıp oradan yeni bilgisayarın Steam oyunlar klasörüne atsam Steam kabul edermi ? Not: Kendi Steam Profilim Bu arada konuyu yanlış yere açtıysam çok özür dilerim

2. MetinSenturk

MetinSenturk
    Plaka

25
    275
    129
    140
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Öyle olmaz diye biliyorum tekrar indirmen gerekir.

3. ECan

ECan

33
    16
    2
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    1 Hafta içinde alıcam o yüzden olursa konuya yazarım.

4. Rainboweyes

Rainboweyes
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

78
    12
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Evet böyle birşey mümkün. 1-2 ay önce aynı sıkıntıyı bende yaşamıştım sağolsun @Oguzmedia yardımcı olmuştu. Bir arkadaşımla aynı oyunlara sahiptik fakat boyutu çok yüksekti ben indirmedim, Steam kapalıyken arkadaşımın dosyalarını benim Steam/SteamApps/Common dosyasının içine kopyaladık sonra Steam i açıp oyunu yükle dedikten sonra dosyaları doğruladı ve indirmeye gerek kalmadan bu şekilde sorunu çözmüştük.

5. Gulf20

Gulf20

242
    63
    150
    oyunları yedekle yeni bilgisayarda geri yükle. steama gir sol üstteki steam yazan yere bas sonra oyunları yedekle ve geri yükle yazan yere bas.

6. ECan

ECan

33
    16
    2
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Teşekkür ederim yardımlarınız için :)