1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Speed Hack'ten Ban Yedim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Casay tarafından 23 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. hoca33 2

hoca33 2
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Kurallar arasına; laglı olduğu açıkça belli olan şikayet videolarının kanıt olarak kabul edilemeyeceğini belirten bir kural konulursa, diğer oynamaya istekli oyuncuların (bir çeşit potansiyel suçluymuş gibi olan) mağduriyet durumları ortadan kalkmış olur. Laglı olduğu açıkça belli olan bir oyuncunun öncelikle bu durumunu düzeltmesi gerekir.

Laglı kişinin bir sonraki şikayet videosunda beni çekmeyeceğini nereden bilebilirim. Üstelik te bir ton kurala imza attırır gibi onay verdirip öyle alıyorlar serverlarına. Tmp adalete gerçekten önem verdiğine bizi inandırmak istiyorsa; bu ve buna benzer bazı kuralları gözden geçirmeli ve eksiklikleri gidermelidir. Sizin durumunuza üzüldüm. Geçmiş olsun demekten başka birşey yapamıyoruz maalesef. Yine de sıkmayın canınızı. Sizin-bizim güzelliğimiz onlara da bize de yeter. Esenlikler dilerim.

hackvita ve xuey-s bunu beğendi.
  2. biraktim

biraktim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.190
    1.338
    230
    Rapor videosunun başlığı "eurotrucks2 speed uyanık sürücü" tam bir kanser :@

hoca33 2 bunu beğendi.
  3. Casay

Casay
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

178
    78
    100
    Renault
    TruckersMP Profili
    Cevaplarınız için teşekkürler. Gördüğüm kadarıyla tüm oyuncular TMP'den ümidi kesmiş. Sıra bana da geldi. Umarım ilerde iyi bir Multiplayer sistemi çıkar da, adaletli bir şekilde oyunumuzu oynarız.
    İyi forumlar dilerim.

hoca33 2 bunu beğendi.
  4. Tekno Ocak

Tekno Ocak
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

19
    15
    95
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @RaichuTR nin de dediği gibi kanıtın varsa onu belirt.
    Başka türlü tek yapabileceğin TruckersMp'nin resmî discord sunucularına girip orada bu konuyu dillendirmen artı olarak yine TruckersMp'nin forum sayfasında bu konuya değinmen illaki birinin gözüne batacaktır.

Kolay gelsin. Çözüm bulabilmen dileğiyle.. :tur:

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.