1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Son zamanlarda FPS düşüklüğü

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve BeratALTIN tarafından 20 Mart 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. BeratALTIN

BeratALTIN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

764
    639
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Başlıkta belirttiğim gibi tek bendede değil çoğu arkadaşımdada aynı sorun var yazın en yüksekte oynarken şimdi yüksekte oynayamıyorum 20 25 fps'e düşüyo biz bu oyunu bizim sisteme uyuyo diye alıyoruz bunlar her güncellemede sistem gereksinimlerini yükseltiyolar haksızlık değilmi ?

2. Oyun güncellendikçe(mp dahil) yeni özellikler geldikçe fps düşmeleri olabiliyor...Buna yapabilecek bir çözüm yok gibi.

quarter34 bunu beğendi.
  3. MUR4Ty

MUR4Ty
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.070
    1.779
    220
    Belkide oyundan değilde bilgisayarınızdan kaynaklı bir sorun vardır. Kasa/Fan temizliği, Termal macun değişimi yapmayı ve sistemi rahatlatmak için temiz bir format atmayı deneyin.

quarter34 bunu beğendi.
  4. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Plaka

0
    1
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Oyunun optimizasyon ayarları iyi değil. Bu yüzden gelen her güncelleme de fps düşüklüğü normal.

quarter34 bunu beğendi.
  5. AliKurtulus

AliKurtulus
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.251
    1.775
    250
    quarter34 bunu beğendi.
  6. BeratALTIN

BeratALTIN
    Plaka

764
    639
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    bissürü oyun oynuyorum sadece bunda var
    Yazın rotterdamda o kalabalıkta 30 fps alırken şimdi yolda 2-3 kişi görünce sapıtıyo oyun bu sorun hiç çözülmeyecekmi başkan :/
    2-3 kişi görünce sapıtıyo durum o kadar vahim özellikler yetiyoda artıyo bu oyunu aldığımdan beri 3 tane bilgisayar değiştirdim en sonunda rahata kavuştum derken bu oyun bu bilgisayardada sıkıntı çıkarıyo :/

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.