1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Snopy Direksiyon Seti Hakkında

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Kalpar tarafından 30 Haziran 2019 başlatılmıştır.

1. ErenTalay

ErenTalay
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

50
    35
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dikkatli bir şekilde kullanırsan pedallar gebermez tam 3 sene kullandım ve dfgt geçtiğimden beri yedeğe kaldırdım şuan taksam hala cayır cayır çalışır durumda ;)

2. mito1172

mito1172
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    normal kullandık işte nasıl dikkatli olacak çözemedim? pedallar hamur gibi oluyor 1 yılı geçmeden kalitesiz ürünün nesini övüyorsun anlamadım :U.şuan T150 var 4 yıl oldu pedallar ilk aldığım gibi duruyor onuda aynı kullandım;)

3. Wallirikz

Wallirikz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    284
    128
    160
    DAF
    TruckersMP Profili
    Zamanında Snopy V5 almıştım harçlıklarımı biriktirerek o zamana kadar klavyeden oynadığım için direksiyon benim için mükemmeldi :D tabii zaman geçtikte kesmemeye başladı pedallar cart curt ses çıkarmaya başladı sonra sıkıldım içini filan açtım bozdum :D sonuç olarak snopy alma