1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Sizce ETS 2Ye Lisanslı Ford FMAX Gelir Mi?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Türk_Squidward tarafından 26 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

Ford FMAX ETS 2’ye gelir mi?

1. Asla Gelmez

34 oy
    47,9%
  2. 3 Ay İçinde Gelir

8 oy
    11,3%
  3. 1 Senede gelir

27 oy
    38,0%
  4. 6 ayda gelir

2 oy
    2,8%
  1. SScrack

SScrack
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    1.862
    4.104
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Renault T Range için o kadar söylenti vardı o bile gelmedi :)

Razor3214 bunu beğendi.
  2. Aland

Aland
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

185
    61
    105
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Range t hazırda reno sıkıntı çıkarıyo

3. HellorD

HellorD
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.851
    5.180
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aslın'da imkansız diye birşey yok :) Bi süpriz yaparlar gelir hiç belli olmaz :)

EmreG bunu beğendi.
  4. power10

power10
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    350
    155
    55
    Fordun kamyon ağı Türkiye ve Brazilyada geçerli. Avrupada geçerli değil. Parça ve özellikler Volvoyla neredeyse birebir. Bu yüzden geleceğini sanmam. Avrupa yollarında sıkça gorulseydi evet gelebilirdi o zaman.

5. MertOguz

MertOguz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    F-MAX'in tanıtım etkinliklerinde ve Uluslararası Yılın Kamyonu Ödülleri'nde, F-MAX'in fikir ve mülkiyet haklarının ABD'deki Ford'ta değil, Türkiye'deki Ford Otosan A.Ş.'ye ait olduğunu belirttiler. Yani Koç Holding ve Ford Motor Company bu konuda ortaklaşa söz sahibi.
    Ford Motor Company'nin bu zamana kadar hiçbir oyun firmasına sorun çıkardığını duymadım. Üstüne üstlük, detaylı inceleme yapmaları için birçok oyun firmasına ve otomobil eleştirmenlerine Ford Focus RS, Ford Fiesta ST, Ford Mustang gibi en üst seviye araçları test amaçlı emanet ettiğini biliyoruz. Nitekim Ford F-MAX'in tanıtım etkinliğinde de aynısı oldu. Dünyanın dört bir köşesinde eleştirmenler yeni çekiciyi deneme fırsatı buldu. Yani tanıtım ve pazarlama konusunda Ford Motor Company oldukça istekli. Aynı şekilde Koç Holding de reklam, tanıtım ve pazarlama konusunda Türkiye'nin önde gelen bir grubu.
    Eğer SCS Software ciddi anlamda başvuruda bulunup lisans almak isterse, Ford Otosan'ın sorun çıkartacağını hiç zannetmiyorum. Fakat önceki yorumlarda da belirtildiği gibi, genellikle yattığı yerden para kazanmayı pek seven SCS Software bu işe girişir mi, asıl soru orada. Dünyanın önde gelen oyun firmaları, oyunlarına neredeyse ayda bir yeni içerik sunarken, GB'lar dolusu güncelleme yollarken, SCS Software bu oyunu 2012-2013'ten beri zar zor günümüzdeki hâline getirebildi. Neredeyse yedi yıl oldu, daha yeni yeni DirectX 11 desteğinin gelip-gelmediği, etkileri tartışılıyor.

FRANSMAAS, mag339, Razor3214 ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  6. DeliKamYonCu

DeliKamYonCu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

23
    9
    4
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bence gelmez :)

7. ssv4x