1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Sizce bu video 2 hafta ban sebebimi?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve XENORRE tarafından 15 Kasım 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. XENORRE

XENORRE
    Kayıtlı Kullanıcı

18
    1
    1
    15
    Merhaba arkadaşlar bugün ets 2 mp oynarken bir oyuncu tarafından raporlanmışım ve admin 2 haftalık ban atmış haksızım demiyorum ama 2 haftalık ban çok geldi geçen gün yine 2 hafta ban yemiştim dün açıldı 1 gün sonra yine 2 hafta ban yedim ve bu canımı sıkmaya başladı video bu yorum yapabilirmisiniz. https://streamable.com/2b03f1 NOT: Sarı scania benim.

alikvp bunu beğendi.
  2. TeyyareMakinist

TeyyareMakinist
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    70
    58
    110
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kısa süre içinde yine ban yersen süresi bir zahmet uzun olsun. Neresinden bakarsan bak ban ve süresi haklı.

Eğinli ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  3. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    İlk ban olsa tamam ama zaten iki hafta ban yemene rağmen tekrar banlık hareketlerine admin acımamış.

Uzun süredir TMP girmedim ama yanlış hatırlamıyorsam ilk 2 ban admin insiyatifinde, sonra 1 ay, sonra 3 ay, en son da kalıcı ban ya da bu tarz bir sıralamaydı. Skoda ile aynı hareketleri yaptığından aynı banı sana da atmış.

2 hafta gerektiriyor mu? Zaten yanlış görmediysem üye olalı 2 haftayı yeni geçmişsin (29 ekim görünüyor üyelik), 2 aktif banın var. Adminler böyle durumlarda uğraşmadan basıyor banı. Olur da beklersen, banların için 1 sene (değişmediyse) beklemen lazım ki 1 ay ban yemeyesin.

4. alikvp

alikvp
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili

hata sende kardesim normalde perma ban olmasi gerekiyor iyide siz halen neden tmp de takiliyorsunuz ki scs resmi multi varken kur sunucunu admin ol kendin ban at :D

5. EmreG

EmreG
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    Fazla değil admin öyle uygun görmüş

6. mqyy

mqyy
    Kayıtlı Kullanıcı

1
    1
    30
    Scania
    Tamam da truckersmp kadar 2000 3000 kişi yokki, ayrıca calaisde trafiği beklemenin tadı bir başka, evet SCS resmi multide eğlenceli.

alikvp bunu beğendi.
  7. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Calais'de trafik bekleyen var mı? :O Son girdiğimde ölüm kalım savaşı yaşanıyordu orada. :niekhd1:

alikvp ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.