1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Sistemi kasmayacak video kayıt uygulaması önerirmisiniz?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve yolcuasog tarafından 7 Şubat 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. yolcuasog

yolcuasog
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

40
    44
    6
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    iftirayı sen atıyorsun bana burada. sen kimsin ki benim öğretmenlğimi sorgulayıp utanıyorsun.kendini yerime koyarak yardım etmeyi düşüneceğine karsındakini dinlemeden at gözlüğü takmışcasına beni yargılıyorsun. o hakkı sana kimse vermez. senin yazmana ihtiyacım yok.. tek konu açmışım zaten geçmişte konum yok gerek te duymuyorum senin gibi. hadi şimdi nereye gidersen git

bakın kimseye karşı saygısızlık yapma niyetinde değilim. sorunumu anlattım. gördüm ki çözümü yok. internetimin kötü olduğunu sadece eski yorumlarımda ispat edebiliyorum. video çekmeyi hiç denemedim. çoğunuz gibi saatlerce oyun basında da kalan birisi değilim. yapmadım diyorsam yapmadımdır. 20 liralık bir oyun hesabı alıp açmak zor değil. 20 lira için burada boş boş yorumlar ve peşinen yapılan saldırılara mağruz kalmak ta hoşuma gitmiyor. anlayışla yaklaşan adam gibi adama ihtiyacım var. çözümü yoksa sağlık olsun kapatıp giderim hesabı zaten . varsa da bu mağduriyetimi ispat edebilme şansım belki birinin hayrı dokunur. boş insanların boş yorumlarından yoruldum. insanları bilip bilmeden direk yargılamalarınızdan da. geçmişimde ban yedim itiraz 1 kere ettım onda da benım ismimi işaretlemiş başkası suc işlerken. 1 hafta ispat için ugrastım haklı da buldular benı ama sure aşımından ban kalktı. ne bir özür ne de başka birşey. adam yolda giderken üzerime kırıyor kafadan bana çarpıyor ben banlanıyorum. şikayet nasıl edilir onu bilmediğim için. bu kez de internet mağduru oldum ama ispat edemiyorum. sağlık olsun. hakkınızı helal edin.1 taneniz hariç. kul hakkından anlıyor olsaydı o şahıs bilmeden karsısındakine direk suclusun demezdı. Allah hesabını senden sorsun son sözüm de bu!!!

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 8 Şubat 2018
  2. mahmutyasin2004

mahmutyasin2004

31
    5
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    krdsm aslında senin suçun biraz var ama admininde suçu var yani aynı sayılırsınız çünkü truckersmp adresinde bile diyor düşük internet ile oynamayın diye adminede suç bulmamak lzm adam hack sanmış normalde kick değilmiydi? itiraz edebilirsin geçmiş olsun üzüldüm senin adına :(

hoca33 bunu beğendi.
  3. yolcuasog

yolcuasog

40
    44
    6
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    haklısın artık kimseyi suçlamıyorum. ispat edemediğim şey var ortada. keşkelerle de yaşayamıyorum. yapmadım diyorum ama bu beni haklı göstermez. beni üzen çirkin yorumlarla sen hile yapmışsındır diye yorum yazan zihniyet.insanlar bu kadar çabuk nasıl kul hakkına girebiliyorlar. vicdanım ve içim rahat ama saygısızca direk ithamda bulunanları Allah'a havale ediyorum

4. Kaan YOLAY

Kaan YOLAY

577
    143
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kardeşim adam nereden bilebilir ki lagının olduğunu ? Videon yoksa boşuna debelenirsin. Ben admin olsam bende NCZ den banlarım. Herşey ortada çünkü..

5. emreavci4747

emreavci4747
    Plaka

23
    176
    56
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Video kaydı olmadığı için yapabilicek birşey yok birçok kişi zarar görmüş internetten dolayı olabilir tabi ama bunu kanıtlayamadığınız için adminde birşey yapamaz orda hasar gören onca kişiye haksızlık olur bu sefer çünkü ortada kanıt yok maalesef.

6. mahmutyasin2004

mahmutyasin2004

31
    5
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sen onların takma merak etme onlarda ban yediği zaman (perma) ağlar dururlar

7. UZMAN JANDARMA

UZMAN JANDARMA

390
    142
    140
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bu durum benimde başıma gelmişti ama internet dolayı değil bilgisayardan dolayı biraz emektar olduğu için kabalık şehirde oyuna başladığım zaman diğer oyuncular yollarda gözükmüyodu bende basıp gidiyodum meğersem senin gibi oyuncuların içinden geçişiyomuşum ama perma yememiştim uzunda bir ban süresi değildi sana niye böyle birşey yapılmış bilmiyorum admin farkı diyelim ama videoda 2 yerde kasıtlı olarak adamların içinden geçiyormuşsun gibi görünüyor.

8. yolcuasog

yolcuasog

40
    44
    6
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yüce ALLAH adaleti. admin açıklamamı kabul etmiş ban açılmış. çok şükür içim rahatladı. hepinizden Allah razı olsun

9. Opssorry

Opssorry
    Plaka

31
    900
    804
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hayırlı olsun. Yalnız D-Smart olduğu için yine aynı sorundan ban yiyebilirsiniz. Bundan sonra video açarak girin oyuna mutlaka :)

yolcuasog bunu beğendi.
  10. yolcuasog

yolcuasog

40
    44
    6
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    şimdi sizden ricam video alacağım kasmayacak bir program önerirmisiniz?

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.